Mężczyzna pobił kobietę, bo ta poprosiła go o założenie maseczki.
kujawsko-pomorska.policja.gov.pl
Autor Wiktoria Pękalak - 6 Sierpnia 2020

Przy kasie poprosiła klienta, by założył maseczkę. Uderzył ją w twarz, upadła nieprzytomna

Obowiązku noszenia maseczek nadal nie przestrzega wielu Polaków, mimo że grożą za to wysokie kary, a policja coraz pilniej strzeże przestrzegania rządowych obostrzeń. Są jednak i tacy, w których obowiązek wywołuje najbardziej skrajne emocje i uciekają się do agresji. W Bydgoszczy 44-letni mężczyzna uderzył kobietę pięścią w twarz, bo ta poprosiła go o zasłonięcie twarzy.

Za prośbę o założenie maseczki dostała w twarz

Do tego osobliwego zdarzenia doszło wczoraj (05.08) w bydgoskich Wyżynach. Do sklepu przy ulicy Baczyńskiego wszedł mężczyzna, który nie miał założonej maseczki. Młoda, 23-letnia pracownica sklepu zwróciła mu uwagę i zastrzegła (zgodnie z prawem), że nie zostanie obsłużony, jeśli nie zakryje twarzy.

Wchodzi nowa opłata. Rachunki w górę o 107 złWchodzi nowa opłata. Rachunki w górę o 107 złCzytaj dalej

Mężczyzna klnąc pod nosem starał się zasłonić twarz koszulką. Kobieta pozostała nieugięta i poprosiła, by zrobił to we właściwy sposób. Kierując w stronę sprzedawczyni wulgarne słowa 44-latek wyszedł ze sklepu.

Obowiązek noszenia maseczki wywołał u niego agresję

Na tym historia mogłaby się zakończyć - stosunkowo nieszkodliwie dla obydwu stron. Mężczyzna zdecydował się jednak wrócić do sklepu, tym razem z maseczką. Ekspedientka poinformowała go, że ze względu na jego wcześniejsze zachowanie nie zostanie obsłużony.

Bon turystyczny nie tylko na dziecko. W ustawie jest furtka, dorośli też mogą skorzystać z programuBon turystyczny nie tylko na dziecko. W ustawie jest furtka, dorośli też mogą skorzystać z programuCzytaj dalej

Klient zignorował słowa 23-latki i podszedł do lodówki, by wyjąć z niej piwo. Zwróciła mu uwagę, że towar z lodówki podaje sprzedawca, 44-latek pozostał jednak głuchy na jej uwagi. Zdenerwowana kobieta starała się uniemożliwić klientowi wyjęcie towaru z lodówki. Wtedy otrzymała cios pięścią w twarz i straciła przytomność.

Pomoc wezwał dopiero inny klient, który zauważył leżącą na ziemi kobietę. Napastnik po uderzeniu sprzedawczyni ulotnił się ze sklepu pozostawiając towar. 23-letnia kobieta do tej pory przebywa w szpitalu.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Już niedługo, wielkie kontrole w domach Polaków. Udział będzie obowiązkowy
2. 11-latek prowokował niedźwiedzie w mini-zoo. Został przez nie zabity na oczach koleżanek

Renta socjalna – kto może pobierać? Znamy wysokość świadczenia, kwota zaskakuje. Czy na rencie możesz pracować?Renta socjalna – kto może pobierać? Znamy wysokość świadczenia, kwota zaskakuje. Czy na rencie możesz pracować?Czytaj dalej

Zaczęło się od braku maseczki, może skończyć w więzieniu

Sprawą niezwłocznie zajęli się kryminalni z bydgoskich Wyżyn, którzy dzięki sklepowemu monitoringowi szybko wytypowali sprawcę, którego zatrzymali dziś przed południem.

Napastnikiem był 44-letni mieszkaniec Kapuścisk, który w momencie zatrzymania był nietrzeźwy, czytamy na stronie kujawsko-pomorskiej policji. Zatrzymany trafił do aresztu, gdzie prawdopodobnie już usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała i gróźb karalnych. Policjanci poinformowali także sanepid, w związku z czym mężczyźnie grozić będzie jeszcze wysoka grzywna za nieprzestrzeganie zaleceń sanitarnych.

Lidl rozdaje nawet po 1000 złotych. Ale pod dwoma warunkami, warto jednak się postaraćLidl rozdaje nawet po 1000 złotych. Ale pod dwoma warunkami, warto jednak się postaraćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Objawy niedoboru cynku. Bez niego w organizmie dochodzi do niebezpiecznych zmian
  2. Stało się, Szumowski zapowiedział poważne zmiany. Polaków czekają spore utrudnienia na wakacjach
  3. Podjęto decyzję, jakiej obawiali się Polacy. Loty za granicę zostaną wstrzymane
  4. Nie musisz być demonem prędkości, żeby dostać mandat 200 zł. Powód kary mocno cię zdziwi
  5. Wyjdziesz na spacer i się zatrujesz. Szkodliwych roślin jest więcej niż myślisz
  6. GIS zmienia kurs w sprawie wesel. Już zapowiadają nowe restrykcje
  7. Maryla Rodowicz narzeka na brak odpoczynku, winna niska emerytura. Jednak wnętrza jej kuchni zachwycają luksusami
Tanie samochody jak limuzyny za niewielkie pieniądze. Luksus na wyciągnięcie rękiTanie samochody jak limuzyny za niewielkie pieniądze. Luksus na wyciągnięcie rękiCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News