Małopolska na tropie niecodziennego złodzieja
Pixabay/arembowski
Autor Maria Glinka - 7 Maja 2020

Bezczelność złodzieja z Małopolski sięgnęła zenitu. Próbował kraść samochody nawet z pasażerami w środku

Małopolska zmagała się z nietypowym złodziejem. 37-letni mężczyzna próbował przywłaszczyć sobie samochody, na pokładzie których znajdowali się pasażerowie. Policja z Chorzowa schwytała mężczyznę dopiero, gdy skradł osobowego forda i potrącił jego właściciela.

Małopolska na tropie agresywnego przestępcy

Policjanci z Chorzowa (Małopolska) mieli dzisiaj do czynienia z niecodzienną sytuacją. O ile fakt kradzieży osobowego forda i potrącenie właściciela nie jest aż tak szokujący, to inne zachowania złodzieja mogą wprawić w osłupienie.

W trakcie dochodzenia okazało się, że 37-letni mężczyzna próbował okraść kilka innych samochodów tego samo dnia, w którym przechwycił forda. Najpierw wdarł się do BMW, ale nie udało mu się uruchomić silnika. Chwilę później próbował odjechać z garażu samochodem marki daewoo – również bezskutecznie.

Nowa choroba atakuje małe dzieci, do złudzenia przypomina COVID-19. Kluczowe pierwsze 10 dni, potem może być za późnoNowa choroba atakuje małe dzieci, do złudzenia przypomina COVID-19. Kluczowe pierwsze 10 dni, potem może być za późnoCzytaj dalej

Kolejnym łupem miało być mitsbushi. Mężczyzna wszedł do środka auta i próbował odjechać, mimo że znajdowały się w nim dzieci. Sytuację uratował sąsiad, który przyszedł z pomocą w chwili zażądania od właścicielki kluczyków. Złodziej zbiegł do stojącego nieopodal audi, z którego wyrzucił kierowcę. Wobec nieuruchomienia silnika, rozbił szybę w innym samochodzie.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd szykuje nowy podatek. Dotknąć on może bardzo wielu Polaków

Złodziejowi z Małopolski grozi wysoka kara

Według funkcjonariuszy policji z Małopolski mężczyzna zachowywał się agresywnie i nieracjonalnie nawet w trakcie zatrzymania. Badanie wykazało, że 37-latek był trzeźwy. Złodziej został przewieziony do szpitala w celu przeprowadzenia testów na obecność narkotyków, ponieważ policjanci znaleźli w jego mieszkaniu marihuanę – podaje auto.dziennik.pl.

Mężczyzna usłyszał zarzuty o popełnienie ośmiu przestępstw, w tym m.in. kradzieży rozbójniczej, kradzieży z włamaniem czy posiadanie substancji psychoaktywnych. 37-latkowi grozi nawet do 12 lat więzienia. Na ten moment sąd podjął decyzję o umieszczeniu go w tymczasowym areszcie na okres trzech miesięcy.

Biedronka znalazła sposób na ominięcie zakazu handlu. Zakupy w sieci zrobisz niemal codziennieBiedronka znalazła sposób na ominięcie zakazu handlu. Zakupy w sieci zrobisz niemal codziennieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna fala krytyki na szkołę jazdy. Kursantom po miesiącach puściły nerwy
  2. Koronawirus we Włoszech. Padły nowe rekordy dotyczące epidem
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Katastrofa samolotu medycznego. Nikt nie przeżył, zginął też lekarz i pielęgniarka
ZUS będzie prześwietlał przedsiębiorców. Szuka tych, którzy nielegalnie pobrali postojoweZUS będzie prześwietlał przedsiębiorców. Szuka tych, którzy nielegalnie pobrali postojoweCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News