Magdalena Ogórek oświadczenie w sprawie męża
Jan Bielecki/East News
Autor Konrad Karpiuk - 1 Sierpnia 2020

Aresztowany mąż Magdaleny Ogórek. Na oświadczenie dziennikarki nie trzeba było długo czekać

Magdalena Ogórek znalazła się na celowniku mediów, po tym jak wyszła na jaw informacje o jej mężu, któremu postawiono zarzuty prokuratorskie. Dziennikarka zdecydowała się skomentować sprawę.

Magdalena Ogórek od lat jest żoną Piotra M. byłego posła SLD, który został teraz oskarżony przez prokuraturę o przestępstwa finansowe. W związku z tymi informacjami, o dziennikarce TVP znów zrobiło się głośno. Niedawno wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Magdalena Ogórek wydaje oświadczenie w sprawie męża

- [...] Oświadczam, że sprawa ta nie dotyczy w najmniejszym stopniu mojej osoby [...] W związku z powyższym żądam poszanowania prywatności mojej i córki, a w przypadku naruszania tejże prywatności podejmę natychmiastowe kroki prawne - zadeklarowała dziennikarka.

Wszystko wskazuje na to, że Magdalena Ogórek chce się odciąć od sprawy i nie chce aby wiązano ją z przestępstwami zarzuconymi jej mężowi. Zapowiedziała również wyciąganie konsekwencji prawnych, jeśli media dalej będą naruszać jej prywatność.

Wiadomo już gdzie Amerykanie ulokują w Polsce swoje czołgi. Liczebność wojsk się zwiększyWiadomo już gdzie Amerykanie ulokują w Polsce swoje czołgi. Liczebność wojsk się zwiększyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Widzowie TVN nie wierzyli własnym oczom. Wszystko poszło na żywo
2. Były poseł i mąż znanej dziennikarki stanął przed prokuraturą. Usłyszał aż 5 zarzutów
3. Uczestniczka "Rolnik Szuka Żony" wzięła ślub i to wcale nie z rolnikiem. Ujawniła prawdę, która może się nie spodobać wielu widzom

Zarzuty dla Piotr M. byłego posła SLD

Piotr M. został aresztowany na trzy miesiące po tym jak postawiono mu zarzuty o działanie na szkodę wierzycieli Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Dietla w Krakowie, wyłudzenia od prywatnej osoby ponad 2,5 miliona złotych, naruszenie praw pracowników, niezgłoszenie wniosku o upadłość oraz wyrządzenie szkody majątkowej Wyżej Szkole Gospodarki i zarządzania w Krakowie.

Co ciekawe, jak podaje Onet to nie pierwsze problemy z prawem Piotra M. Były poseł SLD w 2011 został skazany prawomocnym wyrokiem sądu w czasie, gdy był rektorem Wyższej Szkoły Zarządzania i Prawa w Krakowie. Niedługo po tym wydarzeniu zrezygnował z pełnienia funkcji.

Lidl szybko reaguje na porównanie cen. Zapewnia, że jest tańszy od BiedronkiLidl szybko reaguje na porównanie cen. Zapewnia, że jest tańszy od BiedronkiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejna wpadka Filipa Chajzera. Na wizji padły niewybredne komentarze, widzowie mają już dość
  2. Szumowski odpowiedział na pytanie, które nurtuje większość Polaków. Czy dzieci 1 września wrócą do szkoły?
  3. Wprowadzają stan klęski żywiołowej i godzinę policyjną. Sytuacja za granicą jest dramatyczna
  4. Rząd szykuje się do wydzielania konkretnych powiatów. Chce tak zapobiegać zarażeniom
  5. Stało się, Amerykanie podjęli decyzję, co do Niemiec. Berlin nie przebiera w słowach
  6. NBP potwierdziło informację, która zszokuje wielu Polaków. Będzie nowy pieniądz
  7. Widzowie oburzeni zachowaniem Filipa Chajzera w śniadaniówce. Poszło o ogórki kiszone, mina ekspertki mówi wszystko

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News