Magda Gessler, body chief
Body chief
Autor Komunikaty prasowe - 13 Stycznia 2020

Magda Gessler została ambasadorem cateringu dietetycznego Body Chief

Magda Gessler, najbardziej znana restauratorka w Polsce, została mecenasem smaku cateringu dietetycznego Body Chief!

Gwiazda telewizji i Internetu - Magda Gessler to niekwestionowany autorytet w branży gastronomicznej. Od lat pomaga stanąć na nogi wielu restauracjom, a także prowadzi i zasiada w jury wielu programów kulinarnych. Niedawno media obiegła informacja o metamorfozie gwiazdy. Magda Gessler rozpoczęła przygodę ze zdrowym trybem życia, co przypieczętowała współpraca z cateringiem dietetycznym Body Chief.

Body Chief codziennie dostarcza zestawy 5 zbilansowanych posiłków tysiącom Klientów w całej Polsce. Jako lider, na rynku diet pudełkowych od ponad 5 lat realizuje dostawy do ponad 880 mniejszych i większych miast w Polsce, a także w Berlinie i Londynie.

Przedsmakiem współpracy Magdy Gessler z firmą Body Chief była wigilijna seria przepisów na kanale YouTube. W jednym z odcinków gwiazda zapowiedziała, że piernik na podstawie zaprezentowanej receptury trafi do diet Klientów Body Chief w drugi dzień Świąt.

W ramach współpracy, posiłki według receptury gwiazdy, skonsultowane z dietetykami Body Chief, już zaczęły pojawiać się regularnie w zestawach. Co więcej, na youtubowym kanale Body Chief TV, Magda Gessler opowiada ciekawostki o składnikach potraw oraz o sposobie ich przyrządzania. Danie, które jest owocem współpracy, pojawiło się w wybranych dietach 9 stycznia, a kolejne będą pojawiać się już wkrótce.

Powyższy komunikat jest materiałem prasowym.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News