Magda Gessler wchodzi na rynek gier planszowych
Wikipedia
Autor Stanisław Węgrowski - 9 Października 2019

Magda Gessler z nowym biznesem. Nawet wierni fani przecierają oczy

Magda Gessler nie tylko świetnie gotuje, ale też prowadzi interesy. Popularna restauratorka właśnie startuje ze swoim nowym biznesem. Na rynek właśnie wchodzi jej gra planszowa pod nazwą "Kuchenny Poker".

Magda Gessler wchodzi na rynek gier

Magda Gessler pochwaliła się premierą gry “Kuchenny Poker” na Instagramie. - “Moja waluta jeszcze nie w kantorach...a w nowej grze! Kiedy podpisuję się pod czymś pierwszy raz w życiu...musi być moc! Ukochana tematyka kulinarno restauracyjna..radość...dreszczyk emocji..idealne połączenie Sprzedaż rusza 10 października o 10:10” - oświadczyła gwiazda telewizji TVN.

Na oficjalnej stronie gry znajduje się opis gry. - "Na przygotowanie czeka dwanaście dań należących do czterech kuchni świata, a ty jesteś jednym z konkurujących ze sobą kucharzy. Kto pierwszy skompletuje składniki potrzebne do sporządzenia wybranej potrawy, zgarnia kasę za jej sprzedaż, więc nie daj się ubiec" - czytamy na stronie.

Biedronka przeżyje szturm. Kurczaka sprzedają za 50 groszyBiedronka przeżyje szturm. Kurczaka sprzedają za 50 groszyCzytaj dalej

Magda Gessler przygotowała promocję dla fanów

Na stronie gry znalazł się też formularz do wypełnienia, dzięki któremu zainteresowani otrzymają informację o starcie sprzedaży. Pierwsze 500 osób, które się zarejestrują, otrzymają od Magdy Gessler atrakcyjną cenę. Na portalu jest także zegar, który odlicza czas do premiery gry wyznaczonej na 10 października o godz. 10:10.

Magda Gessler prowadzi różne biznesy

Magda Gessler to nie tylko świetna restauratorka, ale też kobieta biznesu. Swój kulinarny talent wykorzystała do wielu innych interesów. Magda Gessler posiada liczne restauracje, ale jest też gwiazdą telewizji TVN. Prowadzi takie programy jak Masterchef oraz Masterchef Junior. Jest także główną bohaterką i prowadzącą hitowego programu “Kuchenne rewolucje. Z kolei na kanale Food Network wydaje program “Seksowna kuchnia Magdy Gessler”.

W czerwcu tego roku założyła nowy biznes - markę lodów “Ice Queen”. Co ciekawe, lody wyrabiane według receptury babci Magdy Gessler. Obecnie lody są dostępne w kilkunastu miejscach w Polsce, głównie kawiarniach i restauracjach.

Najbardziej absurdalne opłaty w Polsce. Płacić muszą nawet zmarliNajbardziej absurdalne opłaty w Polsce. Płacić muszą nawet zmarliCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Poczta zmusiła do zapłaty już 9,5 tys. osób
  2. Spiesz się z uregulowaniem długów. Wchodzi ustawa, która może cię pogrążyć
  3. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  4. Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News