Lotto kupony
Kolporter
Autor Kasper Starużyk - 10 Września 2019

Nadchodzi rewolucja w płatnościach za losy Lotto. Kolporter zaproponował zupełnie nowe rozwiązanie

Klienci saloników Kolportera, kupujący zakłady Totalizatora Sportowego będą mogli zapłacić za nie kartą. – To znaczne ułatwienie dla tysięcy graczy, którzy co miesiąc odwiedzają nasze punkty – komentują przedstawiciele spółki.

W sieci saloników Kolportera działa obecnie 587 kolektur. Co miesiąc sprzedają kilka milionów różnego rodzaju produktów Totalizatora Sportowego – m.in. zakłady „Lotto”, „Multi Multi”, „Mini Lotto”, „Eurojackpot”, losy oraz zdrapki. Dotychczas za wszystkie klienci musieli płacić gotówką. Od października to się zmieni – za wszystkie produkty Totalizatora Sportowego będzie można również zapłacić kartą.

– Umożliwienie płatności kartą będzie z pewnością znaczącym ułatwieniem dla wszystkich miłośników gier losowych, którzy odwiedzają nasze saloniki. To pokaźna grupa klientów, naturalnym jest więc, że zależało nam, aby możliwie szybko wdrożyć system, który ułatwi im zakupy. Jesteśmy obecnie na ostatnim etapie prac wdrożeniowych, które powinny się zakończyć w ciągu najbliższych tygodni – mówi Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera.

W kolekturach działających w salonikach Kolportera wielokrotnie padały najwyższe wygrane Lotto oraz innych gier liczbowych. Rekordową jak do tej pory sumę – ponad 20 mln zł – wygrał w 2016 r. klient saloniku w Węgrowie. W tym samym roku niewiele mniejszą wygraną – ponad 19 mln zł – cieszył się natomiast gracz, który kupił zakład „Lotto” w saloniku w Zamościu.

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w Polsce. Oferuje kompleksową obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Kolporter zarządza siecią ok. 800 saloników prasowych. Spółka zatrudnia w całym kraju blisko tysiąc osób.

źródło: Biuro Prasowe Kolportera

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News