Lidl, Biedronka, Żabka
wikimedia.org
Autor Komunikaty prasowe - 27 Grudnia 2019

Biedronka, Lidl i Żabka zmieniają godziny. Klienci mogą pocałować klamkę

Lidl, Biedronka i Żabka zmieniają godziny otwarcia. Sieciówki robią to w związku z nadchodzącym Sylwestrem i Nowym Rokiem. Jak działać będą w najbliższych dniach i kiedy klienci mogą liczyć na to, że nie pocałują klamki?

Lidl w Sylwestra czynny do 18.00, Biedronka do 19.00

Lidl w Sylwestra będzie czynny do godz. 18.00, natomiast sklepy sieci Biedronka będą otwarte do godz. 19.00 - informuje portal fakt.pl. W Nowy Rok zakupów w tych dwóch najpopularniejszych sieciach handowych nie zrobimy, bowiem zarówno Lidl jak i Biedronka będą wówczas nieczynne.

Płaca minimalna 2020 jeszcze wyższa. Dadzą ci kilkaset złotych więcej za jedną rzeczPłaca minimalna 2020 jeszcze wyższa. Dadzą ci kilkaset złotych więcej za jedną rzeczCzytaj dalej

Żabka w Sylwestra czynna do 23.00, w Nowy Rok zadecydują franczyzobiorcy

Nieco inna sytuacja jest w przypadku sklepów sieci Żabka. W Sylwestra sklepy te będą pracowały w swoich standardowych godzinach - między 6.00 a 23.00. Jednak w Nowy Rok, w który obowiązują takie same zasady działalności handlowej jak w "niedziele niehandlowe" decyzja o otwarciu sklepu należeć będzie do osoby zarządzającej, w tym wypadku franczyzobiorcy.

Oznacza to, że będą oni mogli skorzystać z możliwości prowadzenia sprzedaży osobiście. Informacje o godzinach otwarcia będą dostępne w poszczególnych placówkach.

Przez fatalny błąd pan Jan ma ponad milion złotych długów. Może to spotkać każdegoPrzez fatalny błąd pan Jan ma ponad milion złotych długów. Może to spotkać każdegoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spędził dwa dni na balkonie, bez jedzenia i schronienia. Interweniowała policja, dlaczego właściciele nie poniosą konsekwencji?
  2. 18-latka poddała się operacji plastycznej. Doznała nieodwracalnych uszkodzeń mózgu
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Już za dwa tygodnie na kierowców spadnie nowy obowiązek. Jeśli się nie zastosują zapłacą wysoką karę
  5. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  6. GIS bije na alarm! Konkretne jajka mogą być skażone, pod żadnym pozorem ich nie jedz i nie używaj do wypieków

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News