Lidl szykuje ofertę dla koneserów
pixabay.com
Autor Przemysław Terlecki - 26 Listopada 2019

Lidl ma specjalną akcję na Black Friday. Przeceny nawet o 50%

Lidl, która to sieć jest jedną z najpopularniejszych w Polsce, szykuje nie lada okazję na Black Friday. Szczególnie koneserzy będą ucieszeni ofertą sklepu. Mowa bowiem o prawdziwej gratce właśnie dla nich.

Lidl porządnie przyszykował się na Black Friday. Niemiecka sieciówka w ramach akcji marketingowej Black Week oferuje swoim klientom popularne produkty w naprawdę przystępnych cenach. Mowa szczególnie o alkoholach. I to nie byle jakich, a bardzo szczególnych i zakupowanych w szczególny sposób.

Sieciówka w ramach całotygodniowego maratonu promocji proponuje swoim klientom zakup win, piw kraftowych, zagranicznych oraz whisky na swojej stronie winnicalidla.pl po nawet 50-procentowej przecenie. Oferta wystartowała 25. listopada o 8:00, a zakończy się 2. grudnia o 8:00.

Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiłaJak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiłaCzytaj dalej

Lidl szykuje ofertę dla koneserów

W ramach akcji możemy zakupić około 100 różnych win. Wśród nich znajdziemy wiele francuskich czerwonych win wytrawnych, ale także i te hiszpańskie, wytrawne białe wina czy również musujące. Poza winami możemy liczyć na spory wybór piw kraftowych, ale również zagranicznych perełek, jak piwa trapistów pochodzące z belgijskich klasztorów.

Koneserzy mogą wybrać także spośród różnorodnej oferty whisky. Wśród tych znajdziemy chociażby The Targe Highland Single Grain Scotch Whisky 23 YO, czyli leżakowaną przez 23 lata szkocką whisky z jednego zboża. By zamówić dany trunek należy przejść pod adres www.winnicalidla.pl.

Renta w drodze wyjątku. Możesz otrzymać tzw. specjalną rentę, nawet jeśli nie spełniasz kryteriówRenta w drodze wyjątku. Możesz otrzymać tzw. specjalną rentę, nawet jeśli nie spełniasz kryteriówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tajemnice Szarika z "Czterej pancerni i pies". Nie wszystkich aktorów darzył sympatią
  2. Dziewczynka na zdjęciu sprzed 121 lat poraziła internatów. Zauważyli w jej wyglądzie niezwykłą rzec
  3. Emeryci mają dostać po 10 tys. złotych. Warunek jest jeden
  4. Było 500 plus, teraz rząd wprowadza 500 minus. Straci na tym tysiące Polaków
  5. Seniorzy będą wściekli, 13. emerytura nie zostanie wypłacona tak jak wszyscy myśleli. Wiadomo, dlaczego

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News