Lidl ma rosnącą szybko polską konkurencję
flickr.com
Autor Komunikaty prasowe - 25 Grudnia 2019

Polska sieciówka idzie na rekord. Depcze Biedronce i Lidlowi po piętach

Lidl może mieć niebawem konkurencję, gdyż sieć Lewiatan coraz bardziej się rozwija i planuje otworzyć 200 sklepów oraz zwiększyć obroty do 14,3 mld zł do końca przyszłego roku. i planuje otworzyć 200 sklepów oraz zwiększyć obroty do 14,3 mld zł do końca przyszłego roku.

Lidl będzie miał konkurencję

Lidl niebawem może spodziewać się konkurencji, gdyż sieć Lewiatan nabiera wiatru w żagle i coraz szybciej się rozwija. Lewiatan to ogólnopolska sieć, która stawia sobie za cel potrzeby lokalnych klientów.

- W codziennej działalności biznesowej najważniejsi są dla nas ludzie i dobre relacje - zarówno z klientami, jak też z partnerami. Kluczem do sukcesu jest zaangażowanie naszych franczyzobiorców, autentycznych gospodarzy sklepów, którzy od lat tworzą siłę Lewiatana - powiedział prezes Lewiatana Wojciech Kruszewski, cytowany przez PAP, jak podaje “Money”.

Zmiany w ubezpieczeniach od nowego roku. Zastanów się przed wykupieniem polisyZmiany w ubezpieczeniach od nowego roku. Zastanów się przed wykupieniem polisyCzytaj dalej

Program lojalnościowy

Sieć ma w planach w nadchodzących miesiącach rozwinąć program lojalnościowy i stworzyć spersonalizowaną ofertę dla konsumentów swoich sklepów. Co więcej, Lewiatan chce również udostępnić wkrótce klientom aplikację na urządzenia mobilne, która ma dawać wiele korzyści oraz informować o wszelkich nowinkach w ofercie oraz promocjach.

Lewiatan powiedział także, że celem sieci jest by “każdy właściciel sklepu działającego pod szyldem Lewiatan miał możliwość wyboru i realnego wpływu na to, jak rozwijać swój biznes". Według Wojciecha Kruszewskiego ma to być “otwarta franczyza”.

Poszli do lasu na spacer, zapłacili mandaty 500 zł. Wystarczyło kilka nieopatrznych krokówPoszli do lasu na spacer, zapłacili mandaty 500 zł. Wystarczyło kilka nieopatrznych krokówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Już za dwa tygodnie na kierowców spadnie nowy obowiązek. Jeśli się nie zastosują zapłacą wysoką karę
  5. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  6. GIS bije na alarm! Konkretne jajka mogą być skażone, pod żadnym pozorem ich nie jedz i nie używaj do wypieków

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News