lidl-pieniadze-pixnio.com
pixnio.com
Autor Stanisław Węgrowski - 23 Lutego 2020

Możesz zgarnąć nawet 400 zł na zakupy w Lidlu. Musisz zrobić tylko jedną rzecz

Lidl i bank Citi Handlowy mają specjalną ofertę dla klientów. Zakładając kartę kredytową Citi Simplicity można otrzymać karty prezentowe na zakupy w sklepach niemieckiej sieci o łącznej wartości 400 złotych.

Lidl i Citi Handlowy zachęcają bonusami

Aby uzyskać nagrody od sieci Lidl, należy założyć kartę kredytową Citi Simplicity. Gdy już zawrzemy umowę, trzeba się zalogować przynajmniej jeden raz do serwisu bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową.

Propozycja premiera ci się nie spodoba. Chce wprowadzenia trzech nowych podatkówPropozycja premiera ci się nie spodoba. Chce wprowadzenia trzech nowych podatkówCzytaj dalej

Kolejnym warunkiem otrzymania bonów do Lidla jest dokonanie transakcji nową kartą o łącznej wartości min. 2000 zł. Na szczęście jest na to więcej czasu. Klienci muszą tyle wydać do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową.

Najdroższe samochody świata. TOP 10 pięknych aut wartych fortunęNajdroższe samochody świata. TOP 10 pięknych aut wartych fortunęCzytaj dalej

Do Lidla z czterema stówami w kieszeni

Gdy spełnimy wyżej wymienione warunki, to otrzymamy od banku Citi Handlowy nagrodę w postaci Karty Prezentowej Lidl o łącznej wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Lidl. Bank zapewnia, że nagrody wyśle na podany adres korespondencyjny najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym klienci wypełnią warunki promocji.

Jest jeszcze czas

Karta jest wielokrotnego użytku, ma okres ważności 6 miesięcy, a jej saldo można w dowolnym momencie sprawdzić przez internet. Oferta jest skierowana do nowych posiadaczy Kart Kredytowych Citibank. Promocja potrwa do 20 kwietnia 2020 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie
  2. Przez dwa lata był leczony antybiotykami na boreliozę. Przyczyna objawów okazała się zupełnie inna
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. ZUS zdradził sekret jak dostawać emeryturę o 15 proc. większą. Ma to być wyjątkowo proste
  5. Link Możesz zapłacić 270 zł albo nałożą na ciebie karę. Kontrole trwają w całym kraju
  6. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News