Program Lidl Podróże zostanie zamknięty
wikimedia
Autor Kasper Starużyk - 22 Grudnia 2019

Lidl wycofuje jeden ze swoich produktów, tuż przed świętami. Nie spotkasz go w sklepie już nigdy

Lidl uznał, że najlepiej będzie zrezygnować z kontynuowania sprzedaży jednego ze swoich najnowszych produktów. Znikną one ze sklepów sieci. Marka nie podała powodów swojej decyzji.

Projekt o nazwie Lidl Podróże, o którym tutaj mowa został wycofany z niemieckiej siecówki. Nie oznacza to jednak, że sklep nie zamierza zrealizować wycieczek, które klienci zdążyli już wykupić. Nie będzie jednak możlwiości kupienia kolejnych podróży.

Lidl Polska nie będzie agentem turystycznym

Projekt Lidl Podróże został utworzony w 2017 r. jak podaje portal wiadomoscihandlowe.pl. Pomysł został oparty na analogicznym systemie jaki Lidl prowadzi w swoim kraju macierzystym. Lidl w Niemczech przedaje bowiem wycieczki od 2006 r. i nie zamierza póki co zawieszać tego projektu.

Najprawdopodobniej Lidl zdecydował się na utworzenie projektu w Polsce, aby nie być kojarzonym wyłącznie ze sprzedażą towarów pierwszej potrzeby. Marka jednak tego wcale nie potwierdza.

Instalacja gazowa może przysporzyć mnóstwo problemów. Będziesz mógł nawet stanąć przed sądemInstalacja gazowa może przysporzyć mnóstwo problemów. Będziesz mógł nawet stanąć przed sądemCzytaj dalej

W swoim oświadczeniu zagwarantowała, że wszyscy klienci, którzy wykupili już wycieczki nie muszą martwić się o ich realizacje czy też ich ubezpieczenie - piszą wiadomoscihandlowe.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fakt, o którym rząd milczy, w kontekście wzrostu emerytur. Najubożsi emeryci zostaną najbardziej pokrzywdzeni
  2. 13-latka zaczęła zażywać tabletki antykoncepcyjne. Mama dziewczyny o wszystkim wiedziała
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Już za dwa tygodnie na kierowców spadnie nowy obowiązek. Jeśli się nie zastosują zapłacą wysoką karę
  5. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  6. GIS bije na alarm! Konkretne jajka mogą być skażone, pod żadnym pozorem ich nie jedz i nie używaj do wypieków

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News