Lidl otwiera nowy sklep
wikimedia.org
Autor Komunikaty prasowe - 21 Grudnia 2019

Pierwszy tego typu sklep w Polsce. Lidl zbuduje go w Warszawie

Lidl otworzy na przełomie stycznia i lutego 2020 roku nowy, wielopiętrowy sklep na warszawskim Wilanowie - informuje gazeta.pl. Będzie to pierwsza tego typu placówka w Polsce.

Lidl otwiera nowy, piętrowy sklep

Lidl zapowiada otwarcie na przełomie stycznia i lutego przyszłego roku nowego sklepu, znajdującego się w wielopoziomowym budynku. Supermarket ma mieścić się w stołecznym Miasteczku Wilanów, przy Al. Rzeczypospolitej. Na pierwszym piętrze będzie mieściła się przestrzeń handlowa. Przewidziano także stworzenie części biurowej. Będzie to pierwszy tego typu sklep w Polsce i drugi market Lidla w dzielnicy Wilanów - pierwszy działa od stycznia 2019 roku.

Fatalne wieści dla emerytów. 260 tys. Polaków wykluczonych z waloryzacjiFatalne wieści dla emerytów. 260 tys. Polaków wykluczonych z waloryzacjiCzytaj dalej

Następny innowacyjny dyskont stanie przy Dolinie Służewieckiej

Innowacyjny market Lidla na Wilanowie ma wyróżniać się nowoczesną bryłą, a hala sprzedażowa ma mieć powierzchnię rzędu 1,4 tys. mkw. Sieć zapowiada, że podobnego typu obiekt ma znajdować się także przy Dolinie Służewieckiej, na styku Mokotowa i Ursynowa.

Dodatkowe bramki w dyskontach Lidla

Lidl testuje również rozwiązania dla niedawno wprowadzonych kas samoobsługowych. Sieć zdecydowała się na zamontowanie dodatkowych bramek przy tych stanowiskach. Niestety, rozwiązanie jest dość uciążliwe, ponieważ klient musi po dokonaniu zakupów użyć paragonu aby przez nie przejść.

Lidl tłumaczy, że takie rozwiązanie ma odciążyć obsługę sklepu i ograniczyć kradzieże. Póki co sama firma nie wie, czy pomysł się przyjmie. Nie ma co ukrywać, że nie jest to rozwiązanie popularne w sieciach handlowych. Sieć Lidl posiada w Polsce 672 sklepy.

Mało kto zwraca uwagę na oznaczenia na prawie jazdy. Podczas kontroli czeka cię wysoki mandatMało kto zwraca uwagę na oznaczenia na prawie jazdy. Podczas kontroli czeka cię wysoki mandatCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jurek Owsiak ma kłopoty z prawem. Ludzka podłość nie zna granic
  2. Toksyczne bombki choinkowe. Producenci ukrywają prawdę
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Już za dwa tygodnie na kierowców spadnie nowy obowiązek. Jeśli się nie zastosują zapłacą wysoką karę
  5. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  6. GIS bije na alarm! Konkretne jajka mogą być skażone, pod żadnym pozorem ich nie jedz i nie używaj do wypieków

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News