Fot. Jakub Kaminski/East News, Warszawa, 01.04.2020. Epidemia koronawirusa. Rzad wprowadzil godziny dla seniorow - osoby powyzej 65. roku zycia moga zrobic zakupy w specjalnie wyznaczonych godzinach.
East News, Jakub Kamiński
Autor Kamila Jeziorska - 20 Grudnia 2020

Lidl mocno przecenia obowiązkowy produkt na stołach wigilijnych. Masz szansę jeszcze tylko dzisiaj

Lidl przyszykował promocję dla swoich klientów, którzy tylko w ostatni przedświąteczny weekend mogą nabyć w specjalnej cenie obowiązkowy produkt wigilijny. Sianko? Kapusta? A może coś innego? Lidl zaskoczył wszystkich.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jaki artykuł zostanie przeceniony przez Lidla
  • Kiedy będzie obowiązywała promocja
  • Jakie warunki trzeba spełnić, aby z niej skorzystać

Lidl rusza z promocją

W Polsce święta Bożego Narodzenia związane są z wyjątkowymi tradycjami oraz zwyczajami. Polacy nie wyobrażają sobie uroczystej kolacji wigilijnej bez pierogów, kapusty, fasoli, grochu, ale przede wszystkim bez karpia.

Lidl wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i z tej okazji przygotował specjalną promocję na płaty świeżego, polskiego karpia. Jakie warunki trzeba spełnić, aby załapać się na karpią ofertę?

Lidl w komunikacie prasowym informuje, że przy zakupach za minimum 199 zł, płat świeżego, polskiego karpia będzie kosztował tylko 0,99 zł/ 100 g. Promocja obowiązuje tylko w sobotę 19 grudnia oraz w niedzielę 20 grudnia.

"Klienci Lidla mogą być pewni, że kupowana przez nich ryba jest świeża, ponieważ w okresie przedświątecznym sieć codziennie realizuje dostawy świeżego, polskiego karpia do wszystkich swoich sklepów w Polsce" - podkreślono w komunikacie.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 11.200 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 700.

Emeryci mają się z czego cieszyć. Przed Świętami nie będą mieli problemu z finansamiEmeryci mają się z czego cieszyć. Przed Świętami nie będą mieli problemu z finansamiCzytaj dalej

Artykuły polecane przez redakcję BiznesInfo:

  1. Przeciek na koncie minister, Komisja nabrała wody w usta. Ujawniono prawdziwe ceny szczepionek
  2. Wiemy już, kiedy zostanie wypłacona czternastka. Minister niemal potwierdziła wypłaty
  3. Godzina policyjna w sylwestra to nie wszystko. Grzywna 1 tys. zł czeka za jeszcze jedną rzecz
  4. KONIECZNIE OBEJRZYJ:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News