Lidl szykuje promocje dla polskich rodzin
flickr.com
Autor Przemysław Terlecki - 19 Sierpnia 2019

Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

Lidl, jedna z najpopularniejszych sieciówek w Polsce, dogadała się z resortem. Dzięki zawartej umowie polskie rodziny mogą liczyć na zniżki w sklepach. To nie pierwszy ukłon Lidla w stronę polskich familii.

Lidl, który jest najpopularniejszą niemiecką siecią handlową w Polsce, oferuje polskim rodzinom zniżki na zakupy. To efekt dogadania się sieciówki z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Z umowy zawartej między siecią a resortem wynika, że przynajmniej część polskich familii może liczyć na zniżki na zakupy oraz stałe promocje im dedykowane.

To już kolejna umowa między Lidlem i ministerstwem. Przedłużona została do 31 lipca 2020 roku i jest już przedłużana 3 rok z rzędu. Do kogo jednak kierowana jest oferta zniżek i promocji Lidla? Mowa o większych rodzinach, które posiadają Kartę Dużej Rodziny. Super Express podkreśla, że w końcu duża rodzina to spore szczęście, ale i spory wydatek.

Lidl z promocjami dla dużych polskich rodzin

Kartę Dużej Rodziny posiadać mogą rodziny mając po trójkę dzieci i więcej, a organizatorem programu jest organizacja Związek Dużych Rodzin Trzy Plus. To właśnie z tym podmiotem i resortem dogadał się Lidl. Z umowy wynika, że po raz pierwszy od lat ulgi na zakupy dla dużych rodzin będą obowiązywały niezmiennie przez cały okres obowiązywania zawartej z resortem umowy.

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą więc liczyć na zniżki 10% na 6 grup asortymentów: owoce i warzywa, bułki i pieczywo, produkty marki W5, kosmetyki Cien, Baby Food w słoikach oraz artykuły marki Kuchnia Lidla, a przede wszystkim ryż, mąka i cukier.

Cieszymy się, że już kolejny rok współpracujemy ze Związkiem Dużych Rodzin Trzy Plus i możemy udzielić im wsparcia, którego potrzebują. Widzimy, że programy takie jak Karta Dużej Rodziny są konieczne i jak dużą potrzebę pomagamy zaspokoić. Mamy nadzieję, że dzięki skompletowaniu wyprawki szkolnej z pomocą Lidla każde dziecko będzie miało pomyślny start w nowym roku szkolnym - podsumowuje cytowana przez Super Express Aleksandra Robaszkiewicz Communications Manager w Lidl Polska.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News