Lidl szykuje promocje dla polskich rodzin
flickr.com
Autor Przemysław Terlecki - 19 Sierpnia 2019

Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

Lidl, jedna z najpopularniejszych sieciówek w Polsce, dogadała się z resortem. Dzięki zawartej umowie polskie rodziny mogą liczyć na zniżki w sklepach. To nie pierwszy ukłon Lidla w stronę polskich familii.

Lidl, który jest najpopularniejszą niemiecką siecią handlową w Polsce, oferuje polskim rodzinom zniżki na zakupy. To efekt dogadania się sieciówki z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Z umowy zawartej między siecią a resortem wynika, że przynajmniej część polskich familii może liczyć na zniżki na zakupy oraz stałe promocje im dedykowane.

To już kolejna umowa między Lidlem i ministerstwem. Przedłużona została do 31 lipca 2020 roku i jest już przedłużana 3 rok z rzędu. Do kogo jednak kierowana jest oferta zniżek i promocji Lidla? Mowa o większych rodzinach, które posiadają Kartę Dużej Rodziny. Super Express podkreśla, że w końcu duża rodzina to spore szczęście, ale i spory wydatek.

Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzyResort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzyCzytaj dalej

Lidl z promocjami dla dużych polskich rodzin

Kartę Dużej Rodziny posiadać mogą rodziny mając po trójkę dzieci i więcej, a organizatorem programu jest organizacja Związek Dużych Rodzin Trzy Plus. To właśnie z tym podmiotem i resortem dogadał się Lidl. Z umowy wynika, że po raz pierwszy od lat ulgi na zakupy dla dużych rodzin będą obowiązywały niezmiennie przez cały okres obowiązywania zawartej z resortem umowy.

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą więc liczyć na zniżki 10% na 6 grup asortymentów: owoce i warzywa, bułki i pieczywo, produkty marki W5, kosmetyki Cien, Baby Food w słoikach oraz artykuły marki Kuchnia Lidla, a przede wszystkim ryż, mąka i cukier.

Cieszymy się, że już kolejny rok współpracujemy ze Związkiem Dużych Rodzin Trzy Plus i możemy udzielić im wsparcia, którego potrzebują. Widzimy, że programy takie jak Karta Dużej Rodziny są konieczne i jak dużą potrzebę pomagamy zaspokoić. Mamy nadzieję, że dzięki skompletowaniu wyprawki szkolnej z pomocą Lidla każde dziecko będzie miało pomyślny start w nowym roku szkolnym - podsumowuje cytowana przez Super Express Aleksandra Robaszkiewicz Communications Manager w Lidl Polska.

Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasadyEmerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasadyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  3. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę
  4. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągnięcie
  5. LIFESTYLE Kelnerka zamiast rachunku zostawiła gościom liścik. Historia jest pełna bólu i ogromnej straty

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News