Lidl i Kaufland wprowadzają ładowarki do aut elektrycznych
wikimedia
Autor Komunikaty prasowe - 19 Grudnia 2019

Lidl i Kaufland zdecydowały się na nietypowe rozwiązanie. Olbrzymia innowacja zadziwi wiele osób

Lidl i Kaufland, według planów Grupy Schwarz, będą wyposażone w co najmniej jedną stację ładowania samochodów elektrycznych. Chodzi o wszystkie nowe markety tych sieci w Niemczech, a także modernizowane placówki.

Lidl i Kaufland przyjazne samochodom elektrycznym

Lidl i Kaufland w Niemczech będą wyposażone w co najmniej jedną stację ładowania samochodów elektrycznych. Dotyczy to wszystkich nowych marketów, a także tych modernizowanych.

Grupa Schwarz ma w planach, by wszystkie sklepy sieci Lidl i Kaufland w kraju nad Odrą dysponowały stacjami ładowania e-samochodów. “Sieć liczyć będzie ok. 3,9 tys. stacji, a średni dystans pomiędzy dwoma punktami ładowania będzie mniejszy niż 20 km” - podaje portal “Wiadomości Handlowe”.

Proekologiczne rozwiązania sieci Lidl i Kaufland

Na stacjach będzie można naładować samochody elektroniczne zarówno prądem stałym, jak i zmiennym. Wydajność urządzeń zostanie przystosowana do poszczególnych lokalizacji. W niektórych z nich, będą dostępne urządzenia o krótkim czasie ładowania i wysokiej mocy.

Ogromne zmiany dla emerytów w 2020 r. Pilnuj terminów, jeden z nich pozwoli ci na podwyższenie emeryturyOgromne zmiany dla emerytów w 2020 r. Pilnuj terminów, jeden z nich pozwoli ci na podwyższenie emeryturyCzytaj dalej

“Cała energia zużywana przez system będzie w 100 proc. „zielona”. Częściowo pochodzić będzie z instalacji fotowoltaicznych, instalowanych na obiektach sieci Kaufland i Lidl” - informuje portal “Wiadomości Handlowe”.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Obliczono, który hit świąteczny zarabia najwięcej. Wyprzedził nawet "Last Christmas"
  2. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  3. Już za dwa tygodnie na kierowców spadnie nowy obowiązek. Jeśli się nie zastosują zapłacą wysoką karę
  4. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  5. To jest kosmos, powariowali! Szynka i śledzie w Biedronce po złotówce, gęś za 2 złote, niebywałe

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News