Lidl
wikimedia.org/Henryk Borawski
Autor Konrad Karpiuk - 17 Czerwca 2020

Lidl rzucił na sklepy absolutny hit. Pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce

Lidl w związku z pandemią koronawirusa, zdecydował się na ważną zmianę w swoich sklepach. Zastosowano dosyć nowatorskie rozwiązanie, będące na polskim rynku prawdziwym ewenementem. W ten sposób sklep chce dbać o zdrowie swoich klientów.

Sieć sklepów Lidl poinformowała, że w Polsce pojawiły się niespotykane do tej pory "gazetki antybakteryjne". Dzięki temu klienci nie powinni mieć obaw, przed wzięciem do domu broszury reklamowej, w której zawarty jest spis produktów dostępnych w sklepach i korzystne promocje.

Lidl zdecydował się na nietuzinkowe rozwiązanie

Gazetki mają być "antybakteryjne" dzięki pokryciu ich na okładkach specjalnym żelem. Jak podaje Lidl cytowany przez portal Wirtualne Media, preparat nazywa się LOCK3 i jest on w stanie wyeliminować 99,5 procent wirusów i bakterii na powierzchni, na którą jest naniesiony. Substancja ma uwalniać się pod wpływem promieni słonecznych, zabijając bakterie, wirusy i grzyby.

219 tys. Polaków wciąż czeka na odszkodowanie. Jeśli jesteś w tej grupie, nie mamy dla ciebie dobrej wieści219 tys. Polaków wciąż czeka na odszkodowanie. Jeśli jesteś w tej grupie, powinieneś to przeczytaćCzytaj dalej

Żel antybakteryjne ma działać podobnie do wody utlenionej, a same gazetki mimo pokrycia substancją, mają być bezpieczne dla środowiska i ludzi. Ponadto jak wynika z Facebooka Lidl Polska, broszury jak najbardziej nadają się do recyklingu, więc możemy bezpiecznie je wrzucić do kosza z odpadami z papieru i kartonu.

Lidl dba o bezpieczeństwo pracowników i klientów

Jak pisze portal Wirtualne Media, Lidl od marca wprowadził zmiany dotyczące zachowania reżimu epidemicznego, tak aby, jak najlepiej chronić klientów i pracowników. Przy wejściu do sklepów znajdują się płyny antybakteryjne, ponadto sklep przypomina na każdym kroku o zachowaniu przepisów epidemicznych.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nowy mandat ukarze, ale nie za prędkość lub pasy. Policja zwróci uwagę na jeden szczegół, do zapłaty 150 zł
2. Zatrważające doniesienia z polskiego miasta. Woda wdarła się do szpitala, koszmarna sytuacja

Personel sklepu miał już dosyć, posypały się mandaty. Wezwali policję, bo klienci nie nosili maseczekPersonel sklepu miał już dosyć, posypały się mandaty. Wezwali policję, bo klienci nie nosili maseczekCzytaj dalej

Dlatego też wciąż zaleca się klientom zachowanie bezpiecznego dystansu 1,5 metra od innych osób w sklepie. W samych kasach postawiono plastikowe osłony dla kasjerów. Ponadto prosi się o korzystanie z kas samoobsługowych i płacenie za zakupy bezgotówkowo. Oczywiście w sklepach wciąż obowiązuję zasłanianie ust i nosa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Większość osób wyrzuca skórkę od banana. Duży błąd, ponieważ można ją wspaniale wykorzystać
  2. Ogromny skandal w McDonald's. Klienci oburzeni niewyobrażalnym zachowaniem. W sieci zawrzało
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Prawdziwy biały kruk - Fiat 125p kamper odnalazł się w Wielkiej Brytanii
Ogłoszono upadłość wielkiego polskiego zakładu mięsnego. Właściciel nadal ścigany listem gończymOgłoszono upadłość wielkiego polskiego zakładu mięsnego. Właściciel nadal ścigany listem gończymCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News