Sugarfree w Lidlu
wikimedia
Autor Komunikaty prasowe - 16 Grudnia 2019

Lidl kusi klientów prawdziwą gratką odzieżową. Sieć spodziewa się tłumów

Lidl rozpoczyna kolaborację z polską marką odzieżową Sugarfree, która stworzyła wieczorowe sukienki specjalnie dla dyskontu. “Do sklepów stacjonarnych w całej Polsce trafią trzy różne modele, dostępne w czterech metalicznych kolorach” - informuje portal “Wiadomości Handlowe”.

Lidl w kolaboracji z Sugarfree

Lidl po raz kolejny wchodzi we współpracę z marką odzieżową i tym razem będzie to polska firma Sugarfree. Dyrektor sprzedaży Hubstyl e Michał Brzemiński, który jest właścicielem Sugarfree przyznał, że kolaboracja z Lidlem jest dla marki okazją na poszerzenie dostępności marki Sugarfree na polskim rynku. Będzie to za sobą niosło wzrost rozpoznawalności firmy.

“Kolekcja jest limitowana i powstała na wyłączność, co oznacza, że te trzy konkretne modele nie będą dostępne w regularnej sprzedaży” - powiedział Michał Brzemiński, cytowany przez “Wiadomości Handlowe”.

Co się znajdzie w specjalnej ofercie sieci Lidl

W ofercie sieci Lidl będą dostępne trzy wyjątkowe modele sukienek w cenie 89 zł za sztukę. Trafią one do sklepów w połowie grudnia, gdyż wówczas panie zwykły poszukiwać kreacji na Sylwestra, bądź bale karnawałowe. Warto zaznaczyć, że sukienki zostały uszyte w Polsce i ich jakość ma być najwyższej klasy.

Do końca lutego musisz mieć zaświadczenie. Inaczej nici z ulgiDo końca lutego musisz mieć zaświadczenie. Inaczej nici z ulgiCzytaj dalej

Sugarfree specjalizuje w sprzedaży e-commerce, a także posiada sieć sklepów franczyzowych, którą wciąż rozwija. Ostatnio marka otworzyła swoje butiki na przykład w Legnicy, Białymstoku, Częstochowie, Bielsko-Białej.

Sukienki Sugarfree będą dostępne w sieci Lidl od czwartku 19 grudnia. Będzie można je dostać we wszystkich sklepach dyskontu, aż do wyczerpania zapasów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować
  2. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  3. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła
  4. Najpierw 500 plus, a teraz rząd wprowadza 500 minus. Wielu Polaków straci swoje pieniądze
  5. Szef kazał im przyjść w Sylwestra do pracy. Zgodzili się, ich plan jest niewiarygodny, wielu Polaków może im zazdrościć

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News