Lidl
wikimedia
Autor Komunikaty prasowe - 15 Października 2019

Rewolucja w Lidlu. Starsi klienci mogą się zdziwić

Lidl w jednym ze swoich sklepów w Warszawie zainstalował kasy samoobsługowe. Dyskont tym samym otworzył się na nowinkę technologiczną, zaproponowaną już wcześniej przez konkurencyjne firmy.

Lidl otwarty na nowe technologie

Lidl ma niebawem wprowadzić nowy sposób płacenia za zakupy. Portal Wiadomoscihandlowe.pl poinformował, że w jednym ze sklepów dyskontu w Warszawie zainstalowano kasy samoobsługowe, jednak nie wprowadzono ich jeszcze do użytku dla klientów.

Wyższa płaca minimalna uderzy w dzieci. Maluchy zostaną bez pieniędzyWyższa płaca minimalna uderzy w dzieci. Maluchy zostaną bez pieniędzyCzytaj dalej

Testy w Poznaniu

Lidl początkowo wprowadził podobne urządzenia w galerii MM w Poznaniu. Według informacji portalu, do końca roku kasy samoobsługowe pojawią się również jeszcze w dwóch sklepach dyskontu. Prezes Lidla Maksymilian Braniecki już w kwietniu bieżącego roku zapowiedział wdrożenie zautomatyzowanych form płatności przez sieć.

Mówił wówczas o kilkudziesięciu kasach samoobsługowych, jakie mają pojawić się w marketach w całym kraju. “Dzisiaj mogą one (kasy samoobsługowe – przyp. red.) pomóc zastąpić pracownika, którego na rynku po prostu nie ma” - powiedział Bernecki, cytowany przez Biznes.radiozet.pl.

Testy również w Szwajcarii

Równorzędnie do testów w Polsce, funkcjonowanie kas samoobsługowych jest sprawdzane również w szwajcarskich sklepach dyskontu. Nie tylko Lidl testuje w swoich marketach nowe technologie, inne sieci handlowe również wychodzą naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom, są to na przykład: Rossmann, Auchan czy Biedronka.

Nowy podatek nie do ominięcia. Nie uratuje cię nawet zasłanianie się związkiem małżeńskimNowy podatek nie do ominięcia. Nie uratuje cię nawet zasłanianie się związkiem małżeńskimCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Poczta zmusiła do zapłaty już 9,5 tys. osób
  2. Spiesz się z uregulowaniem długów. Wchodzi ustawa, która może cię pogrążyć
  3. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  4. Carrefour ominie zakaz handlu w niedzielę. Znalazł zaskakujący sposób
  5. Hanna Lis ofiarą cyberprzemocy. Mężczyzna wyzywał ją i groził jej śmiercią
  6. Nie żyje Dominika Diller. 29-letnia bizneswoman zmarła wskutek choroby nowotworowej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News