Lidl
wikimedia
Autor Komunikaty prasowe - 14 Października 2019

Najwierniejsi klienci mogą w swoich domach stworzyć własny sklep Lidla

Lidl w Szwecji zorganizował ciekawą akcję marketingową, do swoich stałych klientów wysłał zestawy do wykonania własnego mikromarketu firmy we własnym domu. Ma to zachęcić osoby, które nie są przekonane, że w dyskontach można znaleźć wysokiej jakości produkty w korzystnych cenach.

Lidl - nietypowa akcja promocyjna

Lidl w Szwecji wymyślił niezwykłą akcję marketingową, jak poinformował NowyMarketing.pl. Dyskont wysłał do swych stałych klientów specjalne zestawy, znalazły się w nich: “Świeże produkty na trzydaniową kolację, uniformy i czapki z logo marki, kosze na zakupy oraz playlista na platformie Spotify z piosenkami puszczanymi w sklepach Lidla” - wymienił Biznes.radiozet.pl.

Mikromarket we własnym domu

Najwierniejsi klienci mają w ten sposób możliwość zrobienia we własnych domach mikromarketów. Akcja ma na celu zachęcenie do zaproszenia znajomych, którzy najpierw dokonają mini zakupów w domowym Lidlu, a następnie ugotują wspólną kolację. Ma dotrzeć do nieprzekonanych do firmy osób i pokazać im, że w sklepach można znaleźć artykuły „wysokiej jakości i w przystępnej cenie”.

Znamy kandydata na marszałka Senatu. Na razie nieoficjalnieZnamy kandydata na marszałka Senatu. Na razie nieoficjalnieCzytaj dalej

Specjalny film promocyjny

Lidl pokusił się nawet o przygotowanie specjalnego filmu promocyjnego, który przedstawia bohatera Rogera, zachęcającego znajomych do odwiedzenia mikromarketu Lidla w jego domu. Nie jest to pierwsza akcja dyskontu, w której sieć gloryfikuje swoich stałych klientów. Informowaliśmy niedawno o wrześniowej kampanii promocyjnej, w której Lidl rozdał im 400 Snickersów ze swoim firmowym motywem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Poczta zmusiła do zapłaty już 9,5 tys. osób
  2. Spiesz się z uregulowaniem długów. Wchodzi ustawa, która może cię pogrążyć
  3. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  4. Carrefour ominie zakaz handlu w niedzielę. Znalazł zaskakujący sposób
  5. Hanna Lis ofiarą cyberprzemocy. Mężczyzna wyzywał ją i groził jej śmiercią
  6. Masz w domu banknot o nominale 1$? Dokładnie mu się przypatrz, bo może być warty fortunę

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News