Lidl
fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. Warszawa. 10.02.2019. n/z Logo sklepu LIDL.
Autor Komunikaty prasowe - 8 Lutego 2020

Lidl postawił odważny krok i podwyższa pensje wszystkim pracownikom. Nowe stawki powalają

Firma Lidl postanowiła zawalczyć o swoich pracowników. Szykują się poważne podwyżki wynagrodzeń. Wzrost pensji obejmie wszystkich pracowników, a kasjerzy dostaną nawet 4600 zł brutto. To prawdziwy cios w konkurencję.

Lidl walczy o pracownika

Lidl to firma, która cały czas rozwija się na polskim rynku. Wciąż otwierane są nowe sklepy i zatrudniani nowi pracownicy, a walka pomiędzy niemiecką siecią a Biedronką nie ustaje. Rywalizują nie tylko na ceny, ale również na wynagrodzenia dla swoich pracowników.

Warto dodać, że Lidl zabiega o pracownika nie tylko poprzez wysokie wynagrodzenie. Przewidziane są różne bonusy takie jak prywatne ubezpieczenie, karta multisport czy opieka medyczna. Wzrost płacy będzie zależał od zajmowanego stanowiska, a także stażu pracy.

Świadczenia, jakie możesz otrzymać na dzieci, to nie tylko 500 plus. Przypominamy także o innychŚwiadczenia, jakie możesz otrzymać na dzieci, to nie tylko 500 plus. Przypominamy także o innychCzytaj dalej

Zarobki w Lidlu

3 400 - 4100 zł brutto - tyle mają zarabiać ci, którzy dopiero zaczynają pracę w Lidlu. Pensja pracowników z rocznym stażem pracy ma wzrosnąć do 4350 zł brutto. Warto dodać, że wysokość pensji będzie uzależniona od lokalizacji sklepu. Najwięcej zarobią mieszkańcy dużych miast. Więcej pieniędzy trafi do kasjerów, a także pracowników magazynu. Money.pl podaje, że Lidl wyłoży na podwyżki aż 66 mln zł. Pensje wzrosną w marcu.

Kto zarobi więcej?

Koszty życia są wyższe w wielkich miastach takich jak Warszawa. Tam sieci handlowe będą płacić pracownikom więcej pieniędzy. Należy przypomnieć, że Lidl już w tamtym roku zaproponował premie. Zatrudnieni otrzymali 700 zł dodatku. Lidl konkuruje z Biedronką. Oba sklepy wprowadzają zmiany praktycznie równocześnie. Pensje nowych pracowników Biedronki wahają się między 3050 - 3450 zł. Wyższe pensje otrzymają mieszkańcy większych miejscowości. Po trzech latach pracy można zarobić 3 600 zł brutto. Do tej kwoty doliczane są premie uznaniowe.

Świadczenia jakie możesz otrzymać na dzieci, to nie tylko 500 plus. Przypominamy także o innychŚwiadczenia jakie możesz otrzymać na dzieci, to nie tylko 500 plus. Przypominamy także o innychCzytaj dalej

Pobierana jest próbka z paleniska, a następnie poddawana badaniom. Jeśli te wykażą, że w piecu palono śmieciami, kara 500 zł jest nakładana. Jeśli zaś okaże się, że notorycznie palenisko zasypywane jest śmieciami w celu ich palenia, takiej osobie grozi sąd.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdzie pracuje Marta Kaczyńska? Wiemy na czym zarabia
  2. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  3. Od teraz nowy obowiązek. Auta muszą być konkretnie wyposażone
  4. 13. emerytura jednak nie dla wszystkich. 200 tys. Polaków będzie musiało obejść się smakiem
  5. Już pewne. Koniec 500 plus, wszyscy dostaną w rzeczywistości o wiele mniej
Kultowe produkty z Peweksów. Każdy Polak chciał je mieć [GALERIA]Kultowe produkty z Peweksów. Każdy Polak chciał je mieć [GALERIA]Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News