Lidl oferuje premie w wysokości 1000 zł. Uzyskanie jej nie będzie jednak takie łatwe
East News/Jakub Kamiński
Autor Radosław Święcki - 6 Sierpnia 2020

Lidl rozdaje nawet po 1000 złotych. Ale pod dwoma warunkami, warto jednak się postarać

Nawet 1000 zł premii będą mogli otrzymać od Lidla pracownicy sieci w zamian za polecenie nowego pracownika. Uzyskanie pieniędzy nie będzie jednak takie proste, gdyż wskazana osoba będzie musiała spełnić dwa warunki.

Lidl oferuje wysokie premie

Lidl po trwających ponad pół roku testach zdecydował o wprowadzeniu wewnętrznego programu rekrutacji “Poleć pracownika”. Pracownicy mają niezłą motywację, by wskazać odpowiedniego kandydata, gdyż mogą uzyskać premię, nawet w wysokości 1000 zł.

- Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania w obszarze rekrutacji, dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie takiego narzędzia. W przypadku zatrudnienia osoby, którą poleci pracownik, wysokość premii dla pracownika wynosi 1000 zł – mówi w rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications, Lidl Polska.

Ręka rządu sięgnie głęboko do twojej kieszeni. Resort potwierdza, będzie kolejny podatekRęka rządu sięgnie głęboko do twojej kieszeni. Resort potwierdza, będzie kolejny podatekCzytaj dalej

Uzyskanie premii w wysokości 1000 zł nie będzie jednak takie proste. Będzie ona bowiem wypłacana w dwóch transzach. Pierwszą w wysokości 200 zł pracownik otrzyma, gdy wskazany przez niego kandydat przepracuje miesiąc. Druga transza w wysokości 800 zł zostanie natomiast wypłacona, gdy polecony pracownik przepracuje pół roku. Robaszkiewicz podkreśla, że wysokość premii jest identyczna dla wszystkich polecanych stanowisk. W jej ocenie program “Poleć pracownika” jest skuteczny, gdyż od momentu jego wprowadzenia do firmy dołączają nowi pracownicy, w sklepach zlokalizowanych na terenie całej Polski.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Waloryzacja emerytur i rent 2021. W przyszłym roku będzie podwyżka, wiadomo już ile naprawdę zyska każdy emeryt
2. Rossmann rozdaje produkty znanej marki w wyjątkowej ofercie. Sklep czeka oblężenie

– Ze względu na wysoki poziom zadowolenia z pracy wśród naszych pracowników uważamy, że program „Poleć pracownika” jest bardzo przydatny w znalezieniu nowych pracowników. W końcu nasi pracownicy są też ambasadorami firmy i najlepiej potrafią opowiedzieć o swojej pracy i zachęcić do dołączenia do Lidl Polska - podkreśla Robaszkiewicz.

Wchodzi nowa opłata. Rachunki w górę o 107 złWchodzi nowa opłata. Rachunki w górę o 107 złCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Myślała, że jej objawy są wynikiem stresu. Nie wiedziała, że jej życie wisi na włosku
  2. Kolejna poważna plaga coraz bliżej Polski. Część Europy już jest w tarapatach
  3. Samolot rozbił się przed supermarketem. Na miejscu są służby. Wiadomości ze świata
  4. Rzucili rękawicę Lidlowi i Biedronce. Efekt? Ceny dwukrotnie tańsze
  5. Wyjdziesz na spacer i się zatrujesz. Szkodliwych roślin jest więcej niż myślisz
  6. Ogromne współczucie. Niech się pani trzyma pani Magdo
Kapitalna akcja w Lidlu, gratisy się posypią. Ale lepiej się pospiesz, czasu nie jest dużoKapitalna akcja w Lidlu, gratisy się posypią. Ale lepiej się pospiesz, czasu nie jest dużoCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News