Lidl z ofertą noworoczną
wikimedia
Autor Kasper Starużyk - 5 Stycznia 2020

Lidl odpowiada na postanowienia noworoczne Polaków. Sieć przygotowała specjalne produkty

Lidl zamierza pomagać Polakom w realizacji postanowień noworocznych. Jako, że wielu z nas postanawia od nowego roku dbać o formę, niemiecka sieć handlowa oferuje w swoich sklepach paletę akcesoriów sportowych.

Lidl stara się dostosować swoją styczniową ofertę do osób, które podjęły decyzję o naprawie swojej kondycji fizycznej. Stąd sklep zamierza sprzedawać teraz sprzęt i akcesoria, które pomogą w walce o formę i zdrowy tryb życia.

Gama produktów Lidla

Zaczynając od akcesoriów sportowych, Lidl dostosowuje swoję ofertę przede wszystkim z myślą o kobietach. Do wyboru będzie zarówno odzież sportowa wierzchnia jak i specjalna bielizna.

Ubrania sportowe, to jednak nie wszystko czym planuje zachęcić niemiecka sieciówka. Lidl przygotował także sprzęt umożliwający trening w domu. Oprócz takich akcesoriów jak platformy wibracyjne, w sklepie możemy nabyć również specjalne DVD, które pomoże w koordynacji ćwiczeń.

Nowe 500 plus nie wszyscy odczują. Masa dzieci bez odpowiedniego wsparciaNowe 500 plus nie wszyscy odczują. Masa dzieci bez odpowiedniego wsparciaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  2. Z ostatniej chwili: znany polityk niespodziewanie trafił do szpitala
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Od 1 stycznia zmiany w kontrolach drogowych. Policja sprawdzi jedną, ważną rzecz więcej w twoim aucie
  5. Fiskus zapuka do ciebie i zabierze pieniądze. Będziesz płacił podatki za zmarłych
  6. Będzie 14. emerytura! Wiadomo, kiedy emeryci dostaną dodatkowe pieniądze

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News