Lidl rozpoczął ciekawą kampanię dla swoich klientów
By Donald Trung Quoc Don (Chữ Hán: 徵國單) - Wikimedia Commons
Autor Stanisław Węgrowski - 4 Listopada 2019

Lidl ruszył z akcją dla klientów. Sieć rozdaje paczki z interesującą zawartością

Lidl rozpoczął oryginalną kampanię dla klientów. Niemiecka sieć wysyła paczki z artykułami spożywczymi wybranym konsumentom w Szwecji. Fani sieci wykorzystują produkty do przygotowania posiłków dla rodzin oraz przyjaciół.

Lidl ma swój fanklub

Lidl wystartował z ciekawą kampanią. W Szwecji, w ramach akcji “Micromarket” wybrani fani sieci otrzymali przesyłki z artykułami spożywczymi, ubraniami, czapkami z emblematem sklepu Lidl, a także albumem platformy Spotify z dźwiękami towarzyszącymi robieniu zakupów w sklepie - informuje portal bankier.pl. Fani niemieckiej sieci Lidl są nazywani przez firmę “Lidlersami”.

Ze sprezentowanych składników spożywczych klienci sieci Lidl mogli przyrządzić obiad składający się z trzech dań, przeznaczony dla sześciu osób. Materiały, które zostały nagrane w trakcie wspólnego przygotowywania i jedzenia posiłków wysłane przez fanów sieci Lidl mają zostać wykorzystane podczas akcji marketingowej.

Długi seniorów drastycznie rosną. Ich zobowiązania sięgają kilkudziesięciu tysięcy złotychDługi seniorów drastycznie rosną. Ich zobowiązania sięgają kilkudziesięciu tysięcy złotychCzytaj dalej

Lidl kochany w Polsce

Kampania o nazwie “Micromarket” to projekt, który ma promuje ofertę sieci jako sklepu posiadającego artykuły dobrej jakości w przystępnej cenie.

Lidl to jeden z najpopularniejszych dyskontów w Polsce. W naszym kraju niemiecka sieć także wyróżnia się ciekawymi kampaniami, w których podkreśla znaczenie polskich produktów i dobrej jakości. Od niedawna Lidl sprawdza rozwiązania, które ułatwią robienie zakupów. Lidl zamierza też walczyć z marnowaniem żywności. W tym roku we wszystkich sklepach sieci wprowadzono półki z produktami ze zbliżającym się terminem ważności, przecenionymi o 50 procent.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Joanna Krupa urodziła. Znamy płeć i imię dziecka
  2. Wiemy skąd wzięły się pieniądze na trzynastą emeryturę. Wielu Polakom się to nie spodoba
  3. Setki osób dostanie 252,38 zł zamiast 500 plus. Ludzie przeoczyli haczyk
  4. ZUS masowo zabiera zasiłki. Matki pozostają bez środków do życia
  5. Kolejny bat na kierowców. Mandat 500 zł za popularną metodę prowadzenia auta
  6. GIS pilnie wycofuje popularną przyprawę. Jest skażona groźną bakterią, lepiej od razu ją wyrzucić
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News