lewiatan
Public Domain Pictures/Video Girl
Autor Komunikaty prasowe - 25 Grudnia 2019

Polska siecówka planuje otworzyć kolejne 200 sklepów w 2020 roku

Lewiatan planuje uruchomić 200 sklepów i zwiększyć obroty do 14,3 mld zł do końca 2020 roku - informuje money.pl. Sieć posiada obecnie około 3200 sklepów w całej Polsce.

Lewiatan chce w przyszłym roku otworzyć 200 sklepów

Lewiatan poinformował w komunikacie, na który powołuje się money.pl, że zamierza w 2020 roku otworzyć 200 nowych placówek handlowych (obecnie posiada około 3200 sklepów w całej Polsce). W 2018 roku obroty sieci Lewiatan przekroczyły 12,5 mld zł - na koniec 2020 roku Lewiatan zamierza zwiększyć obroty do 14,3 mld zł.

Jak powiedział cytowany w komunikacie prezes Lewiatana Wojciech Kruszewski, sieć zamierza skupić się na jak najlepszym dopasowaniu do potrzeb i oczekiwań konsumentów, żeby sprostać wymaganiom coraz bardziej konkurencyjnego rynku. "W codziennej działalności biznesowej najważniejsi są dla nas ludzie i dobre relacje - zarówno z klientami, jak też z partnerami. Kluczem do sukcesu jest zaangażowanie naszych franczyzobiorców, autentycznych gospodarzy sklepów, którzy od lat tworzą siłę Lewiatana" - powiedział prezes.

Biedronka po Świętach zaszaleje z bajeczną promocją. Nic tylko kupowaćBiedronka po Świętach zaszaleje z bajeczną promocją. Nic tylko kupowaćCzytaj dalej

Lewiatan planuje uruchomienie aplikacji mobilnej

Jak podała spółka w komunikacie, Lewiatan planuje udostępnić klientom aplikację na urządzenia mobilne, informującą o nowościach ofertowych i obowiązujących akcjach promocyjnych. Spółka stawia na rozwój poprzez wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań, zmiany wizualne w prowadzonych sklepach oraz zacieśnianie współpracy z franczyzobiorcami. Sieć planuje także w najbliższym czasie rozwój programu lojalnościowego w poszczególnych regionach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Paweł Królikowski zdradził, na co choruje? Fani przypominają jeden z jego ostatnich wywiadów
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Już za dwa tygodnie na kierowców spadnie nowy obowiązek. Jeśli się nie zastosują zapłacą wysoką karę
  5. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  6. GIS bije na alarm! Konkretne jajka mogą być skażone, pod żadnym pozorem ich nie jedz i nie używaj do wypieków

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News