Robert Lewandowski, Bayern Monachium
wikimedia
Autor Kasper Starużyk - 2 Września 2019

Lewandowski dostał podwyżkę od Bayernu, nie uwierzysz ile teraz będzie zarabiał dziennie

Robert Lewandowski podpisał nowy kontrakt z Bayernem Monachium. Tym razem udało mu się wynegocjować większą sumę niż poprzedni. Polski gwiazdor będzie teraz zarabiał 20 mln euro rocznie.

Najlepszy strzelec Bayernu Monachium podpisał z Bawarczykami kontrakt obowiązujący do 2023 r. Nastąpiło to po długich negocjacjach, bowiem wcześniej władze niemieckiego klubu chiałby podpisać z Lewandowskim kontrakt jedynie na rok. Polakowi udało się też wynegocjować większą wypłatę. Teraz jego kontrakt opiewa na 20 mln euro rocznie, a wcześniej było to "jedynie" 15 mln euro.

Jeżeli zarobki najdroższego polskiego piłkarza przeliczymy na złotówki, to okaże się, że rocznie będzie on otrzymywał 87 mln zł. To z kolei oznacza, że "Lewy" zarobi dziennie... 240 tys. zł.

Nie tylko zarobki z gry

Oprócz tego co Lewandowskiemu płaci Bayern, polski strzelec inkasuje co roku około 10 mln euro z kontraktów reklamowych - o czym pisze money.pl. Snajper Bayernu ma podpisane umowy z Huawei, Head&Shoulders, Gilette i Coca Colą. Dodatkowo piłkarz zdecydował się na wprowadzeniu własnego napoju o nazwie RL9 Pro.

Według licznych plotek świata piłkarskiego Lewandowski został przez Bayern uhonorowany za wierność, ponieważ mimo wielu spekulacji na ten temat nigdy nie zdecydował się na opuszczenie klubu. W dodatku wciąż jest w bardzo dobrej formie, co potwierdzają zdobywane dla Bayernu bramki.

Wyspa Kuba w Warszawie - niepowtarzalna okazja na doświadczenie karaibskiej egzotyki już we wrześniu!Wyspa Kuba w Warszawie - niepowtarzalna okazja na doświadczenie karaibskiej egzotyki już we wrześniu!Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady
  2. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę
  3. Wracali z wakacji na Maderze. Polaków spryskano środkiem do odrobaczania
  4. Co kolor oczu mówi o tobie? Niezwykłe tajemnice, które skrywają poszczególne tęczówki

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News