Pekao dla firm
materiały prasowe
Autor Komunikaty prasowe - 4 Lutego 2020

Lepsze zarządzanie finansami. Nowe Pekao24 dla firm już dostępne

Bankowość internetowa w Polsce stale się rozwija, przyciągając coraz większe grono zwolenników zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Podążając za tym trendem, z myślą o swoich klientach Bank Pekao S.A. uruchomił nową odsłonę Pekao24 dla firm. W nowej wersji serwisu użytkownicy szybciej znajdą najważniejsze informacje o swoich produktach, czy zlecą przelew.

Aby ułatwić przedsiębiorcom codzienne korzystanie z bankowości internetowej, po sukcesie Pekao24 dla klientów indywidualnych, Bank Pekao udostępnia nową platformę także swoim klientom biznesowym. Jedną z najważniejszych cech serwisu jest wygodny dostęp do wszystkich posiadanych w banku produktów i usług już z poziomu strony głównej. W ten sposób klienci z łatwością uzyskają wszystkie niezbędne informacje o saldzie czy historii operacji. Z poziomu pierwszego ekranu użytkownicy będą mogli wykonać też wszystkie najważniejsze operacje, takie jak zlecenie przelewu czy sprawdzenie listy nadchodzących płatności. Nowa wersja serwisu będzie stale rozwijana o kolejne funkcje, ale już teraz klienci mogą testować dostępne usługi. Na tym etapie wdrożenia równolegle dostępna jest poprzednia wersja systemu, dzięki czemu klient swobodnie może przełączać się między serwisami.

- Nowe Pekao24 dla firm to przede wszystkim nowoczesny i zaawansowany system bankowości elektronicznej, który ma ułatwić użytkownikowi korzystanie z naszych usług oraz produktów. To dopiero pierwszy etap wdrożenia, kolejne funkcje w nowym serwisie będziemy dodawać sukcesywnie. Potrzeby naszych klientów stale się zmieniają, a my chcemy jak najlepiej spełniać ich oczekiwania, dlatego zmieniamy i udoskonalamy oferowane przez nas produkty i usługi – mówi Bartosz Zborowski, Dyrektor Departamentu Innowacji i Płatności w Banku Pekao S.A.

Dostęp do najważniejszych informacji i możliwość zlecenia praktycznie każdej transakcji z poziomu strony głównej, to niejedyne nowości, jakie czekają na klientów Pekao. Cała historia operacji została zgromadzona w jednym miejscu, a konkretną transakcję będzie można znaleźć za pomocą wygodnej wyszukiwarki.

Nowa odsłona Pekao24 automatycznie dostosowuje się do ekranu, na którym jest wyświetlana, więc można z niej korzystać z dowolnego urządzenia.

POWYŻSZY ARTYKUŁ JEST KOMUNIKATEM PRASOWYM

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News