kurs funta
pixabay
Autor Komunikaty prasowe - 11 Października 2019

Funt odbił się od dna i zostawił euro w tyle. Wszystko na wieść o rozmowach Londyn - Dublin

Kurs funta mocno poszedł w górę, jak dowiedzieliśmy się w piątkowy ranek. Z kolei kurs euro utrzymuje dalszy spadek. W efekcie tego europejska waluta spadła najniżej od dwóch miesięcy.

Kurs funta poszedł w górę i znacznie umocnił się względem dolara. Stało się tak ze względu na porozumienie w sprawie brexitu, jeszcze przed końcem października. W ten sposób brytyjska waluta wzrosła z 4,78 zł w czwartek po południu do 4,8682 zł w piątek rano.

Z kolei, jeśli chodzi o kurs euro to odnotowano spektakularny spadek. Jak podaje portal Bankier.pl: “W piątek o 9:43 kurs euro kształtował się na poziomie 4,3053 zł, a więc nieco niżej niż w czwartek wieczorem. Dzień wcześniej kurs EUR/PLN obniżył się o ponad jeden grosz. Po raz ostatni euro kosztowało mniej niż 4,31 zł 6 sierpnia, a więc przeszło dwa miesiące temu”.

500 plus będzie powoli wygaszane. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem500 plus będzie powoli wygaszane. Wiele osób pożegna się ze świadczeniemCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Poczta zmusiła do zapłaty już 9,5 tys. osób
  2. Spiesz się z uregulowaniem długów. Wchodzi ustawa, która może cię pogrążyć
  3. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  4. Carrefour ominie zakaz handlu w niedzielę. Znalazł zaskakujący sposób
  5. Gwiazda TVN ma raka, pokazała leki za 600 zł. ”To nie my jesteśmy chorzy, a kraj, w którym żyjemy”
  6. Mateusz Morawiecki wprowadził w całej Polsce stan alarmowy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News