Kradzież 1 dolara zakończyła się zabójstwem. Morderców nadal nie schwytano
Pixabay
Autor Stanisław Węgrowski - 31 Grudnia 2019

Zakatowali seniora w wigilię przez pieniądze. Po wszystkim zabrali tylko jednego dolara

Kradzież na Bronksie zakończyła się tragicznie. Grupa mężczyzn napadła na 60-latka i jego towarzysza, którzy spacerowali ulicami Morrisanii. Napad był wyjątkowo brutalny - bandyci pobili mężczyznę i rzucali w niego pojemnikami na śmieci - informuje “Super Express”. Mężczyzna trafił do szpitala w stanie ciężkim i przebywał tam przez parę dni, ale jego organizm nie wytrzymał. Policja poinformowała o śmierci mężczyzny.

Kradzież z tragicznym finałem

Do napadu doszło 24 grudnia. Przestępcy zaatakowali dwóch mężczyzn spacerujących Third Avenue na Bronksie. Przyczyną napadu była kradzież. Bandyci zażądali pieniędzy, a kiedy ich nie otrzymali, rzucili się na starszych mężczyzn - informuje “Super Express”. Jednemu udało się uciec i próbował wezwać pomoc. Niestety drugi z nich został ciężko pobity, co zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Przestępcy bili go pięściami, kopali i rzucali w niego przedmiotami.

Kiedy 60-latek stracił przytomność, przestępcy zabrali mu pieniądze. Ale nie można powiedzieć, że ta kradzież była udana. Bandytom udało się zdobyć zaledwie jednego dolara. Po ataku uciekli z miejsca zdarzenia.

Od 1 stycznia nowe, surowe przepisy dla kierowców. Już tworzą się kolejki tych, którzy chcą uniknąć karyOd 1 stycznia nowe, surowe przepisy dla kierowców. Już tworzą się kolejki tych, którzy chcą uniknąć karyCzytaj dalej

Kradzież przerodziła się w zabójstwo

60-letni Juan Fresnada został przewieziony do szpitala w stanie krytycznym. Nowojorska policja poinformowała w weekend, że mężczyzna zmarł w piątek po południu w wyniku odniesionych obrażeń.

Policja wciąż poszukuje osób odpowiedzialnych za kradzież i zabójstwo. Jeżeli ktokolwiek posiada informacje na temat przestępstwa lub podejrzanych bądź był świadkiem zdarzenia może zadzwonić na numer 1-800-577- TIPS. Nowojorska policja opublikowała także zdjęcie podejrzanych z miejskiego monitoringu.

Część zakupów w Biedronce za darmo. Wystarczy zrobić jedną rzeczCzęść zakupów w Biedronce za darmo. Wystarczy zrobić jedną rzeczCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Od 1 stycznia zmiany w kontrolach drogowych. Policja sprawdzi jedną, ważną rzecz więcej w twoim aucie
  5. Fiskus zapuka do ciebie i zabierze pieniądze. Będziesz płacił podatki za zmarłych
  6. ZUS przekazał smutną wiadomość dla emerytów. Sprawdza się najczarniejszy scenariusz

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News