kot
Pexels/Jody Parks
Autor Paulina Musianek - 18 Września 2019

Twój pupil potrzebuje ruchu? Powstała pierwsza siłownia dla kotów

Kot boryka się z problemem nadwagi czy otyłości? Teraz możesz zafundować swojemu pupilowi pewne rozwiązanie, które pomoże mu wrócić do formy.

Kot z nadwagą? Koreańczycy podsuwają rozwiązanie

Kot boryka się z nadprogramowymi kilogramami? Chcesz pomóc mu wrócić do formy? Koreańska firma Pet Ding ma bardzo dobre rozwiązanie na ten problem - inteligentną bieżnię dla kotów The Little Cat. Wystarczy, że masz 1800 dolarów, a możesz odchudzić swojego pupila w innowacyjny sposób sterując aplikacją w smartphonie.

Poważne zmiany w kodeksie pracy. Będą dotyczyć wszystkich pracującychPoważne zmiany w kodeksie pracy. Będą dotyczyć wszystkich pracującychCzytaj dalej

Bieżnia, która odchudzi kota

Bieżnia The Little Cat do produkt przypominając duże kółko dla chomika, które ma zachęcić pupila do aktywności fizycznej. W przeciwieństwie do psów, które każdego dnia zażywają trochę ruchu, koty nie mają zbyt wielu okazji do biegania. Dlatego właśnie Koreańczycy podsuwają ich właścicielom tego typu rozwiązanie.

Na rynku istnieją już podobne produkty (z których najbardziej znanym jest prawdopodobnie One Fast Cat ). Bieżnia jest dużym okrągłym kołem, które ma pomóc nam utrzymać kociaka w formie. Ale różnica polega na tym, że The Little Cat ma wbudowane światło, za którym kot może gonić, utrzymując jego zainteresowanie odchudzają zabawą oraz sterowane jest za pomocą aplikacji.

Jak widać na filmie, za pomocą aplikacji można kontrolować światełko i wprawiać koło w ruch:

Największą zaletą Little Cat jest właśnie wbudowana motywacja - światło LED, które przesuwa się w górę środka pierścienia. Każdy, kto kiedykolwiek bawił się z kotem wskaźnikiem laserowym, wie jak to na nie działa. Urządzenie kontrolowane przez aplikację pozwala użytkownikom wyznaczać cele fitnessowe dla swojego kociaka lub czas aktywności każdego dnia. Automatycznie oblicza wskaźnik masy ciała kota i może dostosować prędkość w zależności od jego potrzeb. Dzięki aplikacji możemy również sprawdzać aktywność swojego zwierzaka, kiedy jesteśmy poza domem, a nawet zachęcać go do bieganie poprzez nagrane wiadomości głosowe.

Co więcej, urządzenie może być ładnym elementem wystroju wnętrz. Obudowa ozdobiona jest cekinami - bieżna występuje w 4 wersjach kolorystycznych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobiety z jednego rocznika dostaną 250 złotych więcej emerytury! Zobacz, czy jesteś na liście
  2. Starsze osoby mogą się mocno zdziwić. Biedronka wprowadza zupełnie nowy sposób płatności
  3. Najdroższy pies na świecie. Trudno uwierzyć, że tyle na niego wydano
  4. Ciało jelenia całe pokryte jest w guzach. Fotografia dzikiego zwierzęcia poruszyła tysiące ludzi
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News