kontrola drogowa
Flickr/Karolina Kabat
Autor Komunikaty prasowe - 28 Listopada 2019

Przewodził komisji ds. problemów alkoholowych. Prowadził pod wpływem

Kontrola drogowa nie okazała się szczęśliwa dla przewodniczącego komisji ds. rozwiązywania problemów alkoholowych. Okazało się, że prowadził on pod wpływem alkoholu.

Kontrola drogowa ujawniła dwulicowość przewodniczącego ds. rozwiązywania problemów alkoholowych

Kontrola drogowa okazała się pechowa dla przewodniczącego komisji ds. rozwiązywania problemów alkoholowych, który prowadził pod wpływem alkoholu. Podczas zatrzymania w niedzielę w Trzebnicy wyszło na jaw, że miał on ponad promil w wydychanym powietrzu, jak poinformował TVN24 oficer prasowy policji w Trzebnicy Piotr Dwojak. Zatrzymanemu odebrano prawo jazdy, a następnie został zwolniony do domu. Stanie on przed sądem za jazdę po pijanemu.

ZUS masowo rozsyła listy. Jeśli go nie odbierzesz, będziesz mieć ogromne problemyZUS masowo rozsyła listy. Jeśli go nie odbierzesz, będziesz mieć ogromne problemyCzytaj dalej

Urzędnik sam się przyznał

Policja nie zdecydowała się na ujawnienie danych mężczyzny, jednak ten sam się przyznał. Na stronie gminy Milicz na Facebooku można przeczytać oświadczenie:

"Pełen żalu, a przede wszystkim wstydu informuję, że wczoraj w Żmigrodzie odebrano mi prawo jazdy za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Rezygnuję ze wszystkich funkcji publicznych i oddaję się do dyspozycji Burmistrza Gminy Milicz. Żadnym usprawiedliwieniem nie jest dla mnie fakt, że alkohol spożywałem dzień wcześniej i że nie miałem poczucia nietrzeźwości" - napisał urzędnik, który dołączył również zdjęcie skierowania na oddział leczenia uzależnień. "Żałuję, wstydzę się; zawiodłem wielu ludzi, którzy mi ufali. Wyciągnąłem wnioski" - dodał.

Skandal na scenie politycznej

Największe oburzenie budzi fakt, że mężczyzna pełnił funkcję przewodniczącego komisji ds. rozwiązywania problemów alkoholowych, a sam prowadził pod wpływem alkoholu. Jak podaje portal Finanse.wp.pl za TVP.info, co prawda od pewnego czasu nie pełni on już tego stanowiska, jednak wcale nie umniejsza to powagi sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Olbrychski ujawnił, co Maria Kaczyńska uważała o swoim szwagrze
  2. Nie żyje słynny aktor. Zmarł przed kamerami, miał 35 lat
  3. Było 500 plus, teraz rząd wprowadza 500 minus. Straci na tym tysiące Polaków
  4. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
  5. Seniorzy będą wściekli, 13. emerytura nie zostanie wypłacona tak, jak wszyscy myśleli. Wiadomo, dlaczego

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News