Kolporter
materiały prasowe
Autor Komunikaty prasowe - 9 Marca 2020

Kolporter: Gracze Lotto polubili płatności kartą

Klienci saloników, kupujący zakłady Lotto, coraz chętniej płacą za nie kartą. Taka możliwość pojawiła się w sieci Kolportera pod koniec ubiegłego roku.

Płatność kartą za wszystkie produkty Totalizatora Sportowego została wprowadzona w salonikach Kolportera w październiku ubiegłego roku. A już w listopadzie skorzystało z niej kilkadziesiąt tysięcy klientów. W grudniu 2019 r. liczba płacących kartą za zakłady Lotto wzrosła o ponad 20 procent, a w styczniu – w stosunku do grudnia – o ponad 30 procent.

– Widać wyraźnie, że miłośnicy gier liczbowych, odwiedzający nasze saloniki oczekiwali takiej możliwości. Płatność kartą jest dla nich z pewnością ułatwieniem, z którego chętnie korzystają. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić ich oczekiwania – mówi Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera.

W sieci saloników Kolportera działa obecnie blisko 600 kolektur. Każdego miesiąca sprzedają kilka milionów różnego rodzaju produktów Totalizatora Sportowego. W kolekturach działających w salonikach Kolportera wielokrotnie padały najwyższe wygrane Lotto oraz innych gier liczbowych. Rekordową jak do tej pory sumę – ponad 20 mln zł – wygrał w 2016 r. klient saloniku w Węgrowie.

POWYŻSZY ARTYKUŁ JEST MATERIAŁEM PRASOWYM

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News