Źródło fot.: publicdomainpictures.net
Biznesinfo
Autor Kasper Starużyk - 14 Maja 2019

Bracia Sekielscy planują zrealizować kolejny film, tym razem o SKOK-ach

Echa filmu "Tylko nie mów nikomu" o ofiarach molestowania przez księży, zrealizowanego przez braci Sekielskich jeszcze nie milkną, a nawet dopiero rozbrzmiewają, a autorzy produkcji już zapowiadają kolejną dokumentalną produkcję. Teraz tematem będą afery, jakie miały miejsce w Społecznych Kasach Oszczędnościowo-Kapitałowych.

Wczoraj pisaliśmy o sposobie w jaki fundusze na produkcję "Tylko nie mów nikomu" pozyskiwali bracia Sekielscy, a mianowicie za pośrednictwem portalu patronite.pl, gdzie chętni mogą dotować swoich ulubionych artystów.

Produkcja o aferze SKOK-u

Mimo, że Sekielscy od początku zapowiadali, że sprawa traktująca o pedofilii w Kościele doczeka się także nakręcenia drugiej części, to już zbierają pieniądze na realizację następnego projeku. Tym razem temat dotyczył będzie sprawy miliardowych afer w Społecznych Kasach Oszędnościowo-Kapitałowych. Bracia wycienili, że film będzie kosztował 550 tys. zł, co oznacza, że szacowany koszt będzie o ponad 100 tys. zł wyższy niż pierwszej części "Tylko nie mów nikomu".

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News