Źródło: flickr/Zennie Abraham
Autor Kasper Starużyk - 10 Czerwca 2019

Kim Dzong Un rzucił nielubianego generała na pożarcie piraniom?

Kim Dzong Un, rządzący Koreą Północną dyktator, znany jest z bezkompromisowych metod. Każdy, kto ośmieli się powiedzieć coś, co nie jest zgodne z jego poglądami może zapłacić za to życiem. W tym przypadku musiało być podobnie.

Kim Dzong Un znany jest nie tylko z tego, że stoi na czele północnokoreańskiej dyktatury. Tyran słynie także z tego, jak brutalnie rozlicza się z wszelkimi potencjalnymi wrogami swojego reżimu. Niejednokrotnie już media donosiły o drastycznych sposobach uśmiercania wszelkich "zdrajców" i "przeciwników" reżimu, jak później nazywają ofiary północnokoreańskie media. Mowa np. o rozstrzelaniu za pomocą działka przeciwlotniczego na oczach tysięcy widzów zebranych na stadionie.

Brytyjski tabloid The Sun donosi, że Kim Dzong Un kazał stracić kolejnego ze swoich nieposłusznych generałów. Postanowił zrobić to w dosyć nietypowy i wyjątkowo okrutny sposób. Ponoć miał go rzucić na pożarcie piraniom. Jak nietrudno się domyślić, ofiara musiała konać w prawdziwych męczarniach.

Ile zarabia Kaczyński? Ujawniono oświadczenie majątkowe prezesa PiSIle zarabia Kaczyński? Ujawniono oświadczenie majątkowe prezesa PiSCzytaj dalej

Piranie sposobem na szybkie pozbycie się zdrajców i nielubianych pracowników 

Władca Korei Północnej podobno miał użyć do tych celu specjalnie wybudowanego akwarium, które ma stać się kolejną, "standardową metodą karania” niewygodnych osób. Akwarium ponoć stoi w jego pałacu prezydenckim w Pjongjangu.

Mówi się, że generał został zamordowany za rzekome zaplanowanie przewrotu. Według doniesień przed wrzuceniem do akwarium odcięto mu ręce i nogi. Nie wiadomo czy zmarł w wyniku odniesionych obrażeń czy został zjedzony żywcem przez brazylijskie piranie. Rzekomo, Kim Dzong Un zainspirował się sceną egzekucji z filmu o Jamesie Bondzie “Szpieg, który mnie kochał” z 1977 roku.

Efekt 500+. Zagraniczne wakacje coraz popularniejsze wśród PolakówEfekt 500+. Zagraniczne wakacje coraz popularniejsze wśród PolakówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zalewska: Reforma edukacji jest zakończona. To ktoś inny jest winny
2. Zelmer będzie wycofany z rynku
3. Biedronka i Lidl będą miały nowego konkurenta w Polsce
4. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągniecie

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News