Mężczyzna pobił klienta sklepu kiełbasą, bo ten nie założył maseczki.
All Karen Videos, Guy refuses to wear a mask and gets hit by a sausage
Autor Wiktoria Pękalak - 19 Sierpnia 2020

Za brak maseczki w sklepie oberwał kiełbasą. Nagranie zdarzenia bije rekordy popularności

Sam fakt konieczności przestrzegania sanitarnego reżimu wzbudza w społeczeństwie wiele skrajnych emocji. Wydaje się, że jeszcze bardziej boli nas, kiedy staramy się respektować zasad, podczas kiedy inni nic sobie z nich nie robią. Pewien mężczyzna z Ukrainy nie wytrzymał i zaczął okładać jednego z klientów kiełbasą jak kijem baseballowym za to, że ie założył maseczki.

Za brak maseczki można oberwać kiełbasą

Ten mężczyzna nigdy już nie wejdzie do sklepu bez maseczki - dostał surową nauczkę, ponieważ dosięgła go kiełbasa sprawiedliwości stojącego na straży przykładnego obywatela.

300 plus nie wystarczy. Niektórzy będą musieli dołożyć do świadczenia aż 200 zł300 plus nie wystarczy. Niektórzy będą musieli dołożyć do świadczenia aż 200 złCzytaj dalej

Sytuacja miała miejsce w jednym z supermarketów w Kijowie. Do sklepu wszedł młody mężczyzna bez maseczki, który, według ukraińskich źródeł odkopanych przez portal Reddit, wdał się w pyskówkę zanim zaczęto nagrywać film. Stojący przy kasie mężczyzna zaczął krzyczeć i wulgarnie ostrzegł nieprzestrzegającego zasad klienta, by nie wchodził. Kiedy ten nie posłuchał, samozwańczy strażnik prawa zdecydował się go ukarać.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Popularna sieć sklepów wprowadza nowy obowiązek. Bez maseczki niczego ci nie sprzedadzą
2. Bezpośrednia opinia pójdzie w pięty Jackowi Kurskiemu? Byłemu szefowi z TVP puściły nerwy

Policję finalnie wezwał kamerzysta. Nie wiadomo jak sprawa potoczyła się dalej, jednak to, co wzbudziło podziw internautów to poświęcenie atakującego. Portal Fakt dotarł do komentarzy, w których internauci przyklaskują samozwańczemu strażnikowi kiełbasy, którego sposób obejścia z mężczyzną bez maseczki budzi uznanie:

"Ukraińcy uwielbiają swoje wędliny. Nigdy w życiu nie widziałem tak różnorodnych wędlin wędzonych, gotowanych, parzonych, peklowanych na sucho i solonych. Naprawdę nie sądzę, żeby nawet Włosi potrafili zadzierać z miłością Ukraińców do wędlin. Więc to musiała być sytuacja typu - to mnie boli tak samo jak ciebie" - głosi jeden z komentarzy.

Zajęli mu konto za 14 lat niepłacenia abonamentu, zrobił więc jedną rzecz. Sąd uznał, że nie musi płacićZajęli mu konto za 14 lat niepłacenia abonamentu, zrobił więc jedną rzecz. Sąd uznał, że nie musi płacićCzytaj dalej

Wszyscy zwrócili także na troskę, która maluje się na twarzy mężczyzny, kiedy spogląda na złamaną wpół suchą krakowską, czy inny przysmak.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wczesne objawy miażdżycy. Wielu chorych je bagatelizuje
  2. Pilne ostrzeżenia dla turystów w Ustroniu. Sprawa jest bardzo poważna
  3. Wielka awaria w ZUS, nie działa kluczowy system. Tysiące Polaków odciętych od pomocy lekarza
  4. Koronawirus uwielbia wesela. Ekspert tłumaczy dlaczego imprezy ślubne są tak obfite w zakażenia
  5. Posłom się nie udało, przejdzie w Kancelarii Prezydenta. Dostaną więcej o 2 tys. zł do wypłaty
  6. Koszyki w Lidlu mają nieznaną niemal nikomu, ukrytą funkcję. Ma ogromne znaczenie
ZUS będzie przyznawał sowite dofinansowanie. Czas na wniosek mija już 31 sierpniaZUS będzie przyznawał sowite dofinansowanie. Czas na wniosek mija już 31 sierpniaCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News