Kazimierz Marcinkiewicz szuka pracy w internecie. Na profilu w popularnym serwisie opisuje swoje doświadczenie.
https://flickr.com/Platforma-Obywatelska-RP
Autor Kamila Jeziorska - 26 Lipca 2020

Były premier szuka pracy w internecie. Deklaruje się do działania zawsze i wszędzie

Kazimierz Marcinkiewicz był premierem Polski przez ponad rok, jednakże bardziej niż z zasług dla kraju, słynie z głośnego rozwodu ze swoją żoną Izabelą Olchowicz-Marcinkiewicz. Aktualnie były premier szuka pracy w internecie. Jest zmobilizowany do działania i ma nadzieję na nowe wyzwania.

Kazimierz Marcinkiewicz szuka pracy

Kazimierz Marcinkiewicz szuka pracy za pomocą jednego z popularnych portali. Były premier skrupulatnie opisał swoje doświadczenie, które zaczyna się od października 2005 r. odpowiedzialną i zaszczytną funkcją Szefa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej. Kazimierz Marcinkiewicz podkreśla w swoim opisie, że "uczył się całe życie". Dodaje także, że jest silnie zmotywowany, niezwykle elastyczny i w pełni dostępny, więc jest gotowy do pracy zawsze i wszędzie tam, gdzie byłoby to konieczne".

"Jestem 60-latkiem z dużym doświadczeniem zawodowym. Mam nadzieję, że przede mną co najmniej dziesięć lat produktywnej aktywności zawodowej" - rozpoczyna wstępem do opisu swojego doświadczenia, Kazimierz Marcinkiewicz, który deklaruje, że "szuka nowych wyzwań". "Prowadzisz bardzo dynamiczny biznes zarówno w Polsce, jak i na świecie? Może jest jakieś ciekawe miejsce dla człowieka z tak ogromną wiedzą jak moja?' - zachęcił potencjalnych pracodawców. Czy taki opis przyciągnie chętnych do zatrudnienia Kazimierza Marcinkiewicza?

Bill Gates obala teorie spiskowe na swój temat. Stanowcza odpowiedź miliarderaBill Gates obala teorie spiskowe na swój temat. Stanowcza odpowiedź miliarderaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Porażające sceny na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego. Nikt się nie spodziewał
2. Płaca minimalna 2021. Znamy już wstępną kwotę, najgorszy możliwy scenariusz
3. RMF FM: Rodzice stracą pieniądze, nadszedł koniec. Znika bardzo popularne świadczenie

Kazimierz Marcinkiewicz wycofał się z życia publicznego

Przypomnijmy, że Kazimierz Marcinkiewicz niezbyt długo pełnił funkcję premiera, ponieważ w lipcu 2006 r. jego rząd przestał funkcjonować. Były premier w lipcu ubiegłego roku zdecydował się także na wycofanie z życia publicznego. "W celu obrony siebie i rodziny podjąłem decyzję o odejściu z życia publicznego i stania się osobą stricte prywatną" - napisał wtedy w mediach społecznościowych. W tym samym poście nazwał swoją byłą żonę "stalkerką" i oświadczył, że "stalkerka poniża mnie, szydzi ze mnie, kłamie na mój temat już ponad 4 lata, bez umiaru i bez opamiętania i nie ma zamiaru się zatrzymać".

ZUS nie nadąża z odbieraniem telefonów. Mnóstwo Polaków pilnie potrzebuje informacji na ten sam tematZUS nie nadąża z odbieraniem telefonów. Mnóstwo Polaków pilnie potrzebuje informacji na ten sam tematCzytaj dalej

Na wizerunku Kazimierza Marcinkiewicza niewątpliwe piętno odcisnęła głośna sprawa dot. jego rozwodu i płacenia alimentów na byłą żonę Izabelę Olechowicz-Marcinkiewicz. Jak informował w listopadzie 2019 r. polsatnews.pl, prokurator oskarżył byłego premiera o uchylanie się od płacenia alimentów. Co więcej, zdaniem prokuratory, Marcinkiewicz naraził pokrzywdzoną Izabelę Olechowicz-Marcinkiewicz na "niemożność zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych". Kazimierz Marcinkiewicz tłumaczył w rozmowie z dziennikiem "Fakt", że nie ma pieniędzy na płacenie alimentów, ponieważ od dwóch lat pozostaje bezrobotny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP dziś rano przekazało bardzo ważną wiadomość. Dziś ważny dzień dla wielu Polaków, decyzją rządu otworzono istotną rejestrację. Wielu obywateli będzie bardzo zadowolonych.
  2. Rząd znosi kolejne obostrzenia. Decyzja ma umożliwić organizację zaprzysiężenia Andrzeja Dudy
  3. Pożar autokaru z polskimi turystami. Wakacje zamieniły się w koszmar
  4. Emerycie, znamy już kwotę czternastej emerytury. Uśmiech na Twojej twarzy gwarantowany
  5. Waloryzacja 2021: Wiemy, jakie będą podwyżki. Najwyższe od 10 lat
  6. Od 2021 roku nowy obowiązek na zakupach. Wprowadzić go będą musiały nawet najmniejsze ze sklepów
  7. Wyjawili nowe informacje ws. bonu turystycznego. Padła data, która ucieszy Polaków
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News