Kaufland rozpoczyna świąteczną kampanię
Wikipedia/Kaladan, CC BY 1.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=1798687
Autor Maria Glinka - 26 Listopada 2020

Od dziś w Kauflandzie kupisz specjalne produkty, których w tym roku jeszcze nie było. I trafisz na niejedną promocję

Kaufland zainaugurował najnowszą, świąteczną kampanię marketingową. Od 26 listopada w sklepach pod tym szyldem można znaleźć korzystne cenowo produkty związane z Bożym Narodzeniem. Na klientów sieci Kaufland czekają także dodatkowe atrakcje. Świąteczna kampania, która przybierze także charakter dobroczynny, będzie wzbogacona o spot reklamowy i popularny, okolicznościowy przebój.

Kaufland rozpoczyna sezon świąteczny pod koniec listopada. Szereg promocji i atrakcji dla klientów

Kaufland wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i już pod koniec listopada rusza ze świąteczną kampanią. Slogan, który przyświeca całej akcji brzmi: „To co najlepsze na święta: wspólne jedzenie”. Z tej okazji Kaufland przygotował spot reklamowy, który będzie emitowany w telewizji, radiu i internecie.

Świąteczne niespodzianki czekają także na klientów sklepów stacjonarnych sieci handlowej Kaufland. Od czwartku 26 listopada rusza bożonarodzeniowa oferta. W promocyjnych cenach będzie można znaleźć świąteczne przysmaki m.in. ryby, mięsa, wędliny, słodycze i ciasta.

Jeden szczegół na banknocie 10 zł sprawi, że się nieźle obłowisz. Kolekcjonerzy od dawna na nie polująJeden szczegół na banknocie 10 zł sprawi, że się nieźle obłowisz. Kolekcjonerzy od dawna na nie polująCzytaj dalej

Z uwagi na nadchodzące święta Bożego Narodzenia Kaufland przygotował dla klientów loterię „Świąteczne odliczanie”. Akcja jest skierowana do posiadaczy karty Payback, którzy mają do zgarnięcia aż 1500 nagród. Loteria rozpocznie się 1 grudnia i potrwa do 24 grudnia. W akcji można wziąć udział jeden raz dziennie.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Już za dwa dni Biedronka wprowadzi nietypową, promocyjną ofertę. Możesz dostać zakupy za darmo
 2. TVP straciło umowę z całą siecią sklepów przez przekaz? Jest oświadczenie Carrefoura
 3. Wprowadzono nową monetę. Nie z królem, nie z królową, a z najbardziej znaną polską postacią za granicą

Kaufland angażuje się w charytatywne akcje

Nowa kampania sieci handlowej Kaufland to nie tylko promocje i loterie. W okresie przedświątecznym sieciówka postanowiła zaangażować się także w działania na rzecz osób potrzebujących.

Wiadomości Handlowe podają, że rozpoczęła się już zbiórka żywności w ponad 90 sklepach Kaufland. Akcja jest współorganizowana przez Federację Polskich Banków Żywności.

Kaufland zachęca do dobrego uczynku także swoich klientów. Już po raz drugi z rzędu na zakupowiczów czeka charytatywny kalendarz adwentowy – złotówka z każdego zakupionego egzemplarza trafi do Polskiej Akcji Humanitarnej.

Słynna polska firma kończy swoją działalność. Z jej produktów korzystaliśmy niemal wszyscySłynna polska firma kończy swoją działalność. Z jej produktów korzystaliśmy niemal wszyscyCzytaj dalej

PAH to jedna z bardziej znanych organizacji pozarządowych zarejestrowanych w Polsce, która skupia się na pomocy ofiarom klęsk żywiołowych i konfliktów zbrojnych. Obecnie niesie pomoc m.in. Jemenie, który jest pogrążony w kryzysie humanitarnym, czy w Sudanie Południowym, który walczy z niedożywieniem i trudnością z dostępem do wody pitnej.

W dobroczynne działania włączyli się także pracownicy marketów, centrów dystrybucyjnych oraz wrocławskiej centrali sieci handlowej Kaufland. Już po raz piąty zorganizowano akcję „List do Św. Mikołaja”.

Chcąc dawać dobry przykład swoim klientom, pracownicy sieci Kaufland przygotowali specjalne paczki dla podopiecznych z Fundacji „Serca dla Maluszka” oraz Domu Pomocy Społecznej „Samarytanin” we Wrocławiu. W pakunkach znajdują się przedmioty, o które wcześniej prosili listownie zarówno młodsi, jak i starsi wychowankowie fundacji. Na dzieci czekają m.in. książki, słodycze, zabawki i kosmetyki.

ZUS rusza z kontrolami. Obejmą tysiące osób, o uniknięcie kary może być ciężkoZUS rusza z kontrolami. Obejmą tysiące osób, o uniknięcie kary może być ciężkoCzytaj dalej

Kaufland to niemiecka sieć handlowa należąca do Grupy Schwarz. W całej Europie działa 1300 sklepów pod tym szyldem, w których pracuje ok. 130 tys. osób. Obecnie w Polsce mieści się 225 marketów. Kaufland Polska zatrudnia ok. 16 tys. pracowników. Jego największymi konkurentami na polskim rynku handlowym pozostają niezmiennie Biedronka i Lidl.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

 1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
 2. Zygmunt Chajzer ma poważne problemy ze zdrowiem. Niespodziewana diagnoza załamała wszystkich, bliscy informują
 3. Luka w przepisach pozwoli na zrobienie przeglądu auta... za darmo
 4. Jeden z największych banków w Polsce tnie koszty. Nawet 800 osób może zostać bez pracy
 5. Rząd może prześwietlić także twoje konto w banku. System kontroli rachunków już niebawem, jest podany termin
 6. Ważny komunikat od GIS: Musisz koniecznie odebrać telefon z jednego numeru. Inaczej grozi 30 tys. złotych kary
 7. Dramat żony Kamila Stocha. Powiedziała przerażającą prawdę, chodzi o rodzinę, straszne wyznanie
 8. Elegancka przystawka czy szybka sałatka dla rodziny? Ty wybierasz, carpaccio z buraka zrobisz w 5 minut, a efekt przejdzie najśmielsze oczekiwania
GIS natychmiastowo wycofuje 19 produktów spożywczych. Markę znamy wszyscy doskonaleGIS natychmiastowo wycofuje 19 produktów spożywczych. Markę znamy wszyscy doskonaleCzytaj dalej

KONIECZNIE OBEJRZYJ:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News