Kaufland rozszerza usługi
Wikipedia/By Bialo-zielony - Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=38795773
Autor Maria Glinka - 12 Września 2020

Kaufland wprowadza absolutny hit. Obejmie 4 tys. produktów

Kaufland dopasowuje strategię do zmieniających się trendów. Dzięki współpracy z firmą Everli sieć handlowa zaproponuje klientom zakupy online z dostawą do domu. W ofercie znajdzie się ok. 4 tys. artykułów z różnych kategorii.

Kaufland rozszerza usługi internetowe

Kaufland reaguje na zmieniające się nawyki zakupowe Polaków, na które bez wątpienia ma wpływ pandemia. Wraz z popularyzacją sprzedaży online coraz więcej sieci handlowych decyduje się na rozszerzenie możliwości zakupowych. Na takie rozwiązanie zdecydowały się m.in. Biedronka, która współpracuje z Glovo czy Żabka, która współdziała z Uber Eats. Teraz przyszedł czas na aktualizację strategii w Kauflandzie.

Chcąc zapewnić klientom wygodne, bezpieczne i szybkie zakupy, Kaufland podjął współpracę z firmą Everli (wcześniej Szopi). W połowie roku wdrożono usługę click&collect w 14 sklepach. Dzięki temu mieszkańcy Bydgoszczy, Gliwic, Krakowa i Wrocławia mogli zrobić zakupy przez internet, a potem odebrać je w wybranej placówce. Jesienią Kaufland zdecydował się na rozszerzenie tej usługi o dostawę zamówienia do drzwi domu. Pierwszym miastem, w którym wprowadzono to rozwiązanie jest Wrocław.

Kaufland z szeroką ofertą produktów

- Wierzymy, że rozwiązanie to, które cechuje szybkość, wygoda i bezpieczeństwo, spotka się z ich zainteresowaniem. Na początek nową usługą będą mogli cieszyć się klienci z Wrocławia, jednak nie wykluczamy, że pojawi się w kolejnych miastach - wyznała Maja Szewczyk, Działu Komunikacji Korporacyjnej Kaufland Polska.

Do zakupów online w Kauflandzie może zachęcać szeroki wachlarz produktów. Portal gazeta.pl podaje, że w asortymencie znajdzie się ponad 4 tys. artykułów np. towar suchy, produkty świeże (owoce, warzywa, pieczywo) i z lady oraz mrożonki dostarczane w specjalnych torbach podtrzymujących temperaturę produktów.

Zła wiadomość dla jeżdżących pociągami. Związkowcy chcą, aby jeździły jeszcze wolniejZła wiadomość dla jeżdżących pociągami. Związkowcy chcą, aby jeździły jeszcze wolniejCzytaj dalej

DZISIAJ W GRZEJE:
1. Wchodzi kolejna opłata. Rachunki w górę o 130 zł
2. Afera mięsna w Biedronce. Para natychmiast zgłosiła sprawę, gdy odkryła, co znajduje się w opakowaniu

Kaufland nie zwalnia tempa

Jesień 2020 r. to gorący okres dla sieci handlowej Kaufland. Poza wprowadzeniem zakupów online Kaufland dołączył do Polskiego Paktu Plastikowego. Inicjatywa ma na celu ograniczenie zużycia opakowań plastikowych w sklepach i przedsiębiorstwach produkujących żywność i ubrania.

Kaufland to niemiecka sieć hipermarketów założona w 1984 r. Przynależy do grupy Schwarz, która zarządza także Lidlem. Kaufland wkroczył na polski rynek w 2001 r. Pierwszy sklep pod tym szyldem został otwarty w Stargardzie (woj. zachodniopomorskie). Przez lata Polska stała się drugim krajem pod kątem wielkości kapitału zainwestowanego przez Kaufland. Według danych ze stycznia 2020 r. Kaufland posiada 213 sklepów na terenie naszego kraju.

Kiedy inne kraje zaostrzają, jedno państwo UE łagodzi obostrzenia. Znów możemy tam podróżowaćKiedy inne kraje zaostrzają, jedno państwo UE łagodzi obostrzenia. Znów możemy tam podróżowaćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Robert Kubica wraca do Formuły 1. Przekazał informację, na którą czekali wszyscy
  2. Został zwolniony z Pytania na śniadanie z dnia na dzień. Teraz odpowiada na pytania o kłótnie za kulisami
  3. Problematyczny dochód seniora i 13. emerytura. Wielu seniorów chcąc otrzymać pomoc musi przedstawić oświadczenie
  4. ING o słonym rachunku dla Polaków. Jedynym sposobem na uniknięcie jest szybki zwrot
  5. 30 września wejdzie w życie nowe prawo. Na zakupach możesz się nieźle zdziwić
  6. Najbardziej pożądany adres w stolicy. Kuba Błaszczykowski kupił trzy apartamenty przy Złotej 44
ING o słonym rachunku dla Polaków. Jedynym sposobem na uniknięcie jest szybki zwrotING o słonym rachunku dla Polaków. Jedynym sposobem na uniknięcie jest szybki zwrotCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News