fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. 05.01.2019. n/z Kurier dorecza przesylke.
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Autor Stanisław Węgrowski - 4 Kwietnia 2020

Kaufland znalazł rozwiązanie jak sprawniej dostarczać zakupy do domów klientów. Mają być dostępne dużo szybciej

Kaufland rozpoczyna sprzedaż paczek z najpotrzebniejszymi produktami spożywczymi i higienicznymi. Dzięki temu klienci będą mogli zrobić zakupy bez wychodzenia z domów. Usługa będzie dostępna dzięki współpracy ze sklepem internetowym Mango.

Kaufland będzie dostarczał zakupy do domu

Kaufland umożliwia klientom zakup paczek za pośrednictwem internetowego sklepu Mango. Przesyłki będą dostarczane w ciągu 48 godzin od chwili zamówienia. Znajdzie się w nich 30 podstawowych produktów, które cieszą się popularnością wśród klientów niemieckiej sieci.

Paczka od Kaufland - co zawiera?

W paczkach przygotowywanych przez Kaufland znajdą się artykuły pierwszej potrzeby, takie jak np. mąka, makaron, ryż, mleko, cukier, herbata, sosy pomidorowe, olej czy papier toaletowy. Ceny produktów będą identyczne jak te w sklepie stacjonarnym - koszt pojedynczej paczki wyniesie 115,98 zł, a przesyłki 19,99 zł.

Aż 6 banków ostrzega swoich klientów przed problemami. Przygotuj się na kłopoty z dostępem do pieniędzyAż 6 banków ostrzega swoich klientów przed problemami. Przygotuj się na kłopoty z dostępem do pieniędzyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
2. Uwaga, jutro może być niebezpiecznie. Nagłe i gwałtowne załamanie pogody, ważne informacje

- W obliczu aktualnej sytuacji epidemiologicznej wspólnie z dostawcami robimy wszystko, aby zapewnić klientom dostęp do potrzebnych artykułów. Rozpoczynamy sprzedaż paczek z produktami pierwszej potrzeby za pośrednictwem firmy telezakupowej Mango. Dzięki temu rozwiązaniu klienci bez wychodzenia z domu będą mogli zaopatrzyć się w niezbędne artykuły szybko i wygodnie - mówi Maja Szewczyk, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej Kaufland Polska.

Jedna z polskich firm planuje zatrudnić ponad 2 tys. pracowników. Obecna sytuacja nawet jej pomagaJedna z polskich firm planuje zatrudnić ponad 2 tys. pracowników. Obecna sytuacja nawet jej pomagaCzytaj dalej

Paczkę kupisz też w sklepie Kaufland

Ale taki pakiet będzie dostępny także w niektórych sklepach stacjonarnych sieci. Paczki będzie można także testowo kupić w kilkunastu sklepach Kaufland: we Wrocławiu, Łodzi, Bydgoszczy i Gdyni.

Sieć Kaufland liczy w Polsce obecnie 220 sklepów, a jej asortyment obejmuje w zależności od marketu od 15 000 do 21 000 produktów, w tym produkty świeże, takie jak owoce, warzywa, produkty mleczne, mięsa czy sery.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszedł przez balkon, obezwładnił opiekunkę, zabrał dziecko. Porwanie 9-letniego chłopca
  2. Donald Trump wyznał, co zrobi w przypadku drugiej fali koronawirusa. Jego słowa wywołały burzę
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Mirror: Katastrofa samolotu, na pokładzie 99 pasażerów. Tragiczna wiadomość z zagranicy
5 najdroższych ras psów w Polsce. Ich ceny powalają, za te pieniądze można kupić samochód5 najdroższych ras psów w Polsce. Ich ceny powalają, za te pieniądze można kupić samochódCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News