Kaufland rusza ze sprzedażą online. Będziemy mogli zamówić produkty pierwszej potrzeby
Wikimedia/Martin Strachoň
Autor Radosław Święcki - 2 Kwietnia 2020

Kaufland przechodzi do internetu. Sieciówka postawiła na nietypowe rozwiązanie

Kaufland rusza ze sprzedażą online. Sieć nie będzie jednak sprzedawać konkretnych produktów, a paczki z artykułami pierwszej potrzeby.

Kaufland oferuje sprzedaż online

Kaufland wprowadza sprzedaż online w związku z pandemią koronawirusa.

- W obliczu aktualnej sytuacji epidemiologicznej wspólnie z dostawcami robimy wszystko, aby zapewnić klientom dostęp do potrzebnych artykułów. Z myślą o nich, a szczególnie o osobach starszych, dla których dzisiaj codzienne zakupy mogą stanowić duże wyzwanie, rozpoczynamy sprzedaż paczek z produktami pierwszej potrzeby za pośrednictwem firmy telezakupowej Mango - mówi w rozmowie z Business Insider Maja Szewczyk, dyrektor działu komunikacji korporacyjnej Kaufland Polska.

RMF: Gowin odrzucił ultimatum. Rozłam w rządzie może nastąpić w każdej chwiliRMF: Gowin odrzucił ultimatum. Rozłam w rządzie może nastąpić w każdej chwiliCzytaj dalej

Co znajdzie się w przygotowanych przez sieć paczkach? Zawierać one będą 30 podstawowych produktów pierwszej potrzeby, takie jak m.in. mąka, makaron, ryż, mleko, cukier, herbata, sosy pomidorowe, olej czy papier toaletowy - produkty zarówno markowe jak i marek własnych Kauflandu.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
2. Córka Kowalskiej nie może samodzielnie oddychać. Piosenkarka właśnie przekazała druzgocącą wiadomość

Ceny bez zmian

Co istotne, ceny produktów będą identyczne jak te w sklepie stacjonarnym. Koszt pojedynczej paczki wyniesie 115,98 zł, a za przesyłkę zapłacić trzeba będzie 19,99 zł.

Paczki będzie można zamówić za pośrednictwem internetowego sklepu Mango, sprzedającego artykuły do domu. Przesyłki będą dostarczane do domów klientów w ciągu 48 godzin od chwili zamówienia.

Business Insider podaje, że sieć wprowadzi też testową możliwość zakupu gotowych paczek w kilkunastu sklepach Kaufland, m.in. we Wrocławiu, Łodzi czy Gdyni.

Minister zdrowia apeluje do sklepów. Chce zmiany godzin zakupów dla seniorówMinister zdrowia apeluje do sklepów. Chce zmiany godzin zakupów dla seniorówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Michał zmarł na koronawirusa, był młody, zdrowy. "Nudzisz się? Mój brat też chciałby, ale nie żyje"
  3. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
  4. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  5. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  6. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  7. Europejski kraj wprowadza nowy nakaz. Pytano o niego też polskich polityków
Produkty, za które przepłacasz i nawet o tym nie wiesz. Nie daj nabić się w butelkę i zacznij oszczędzanieProdukty, za które przepłacasz i nawet o tym nie wiesz. Nie daj nabić się w butelkę i zacznij oszczędzanieCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News