Kaczyński
tvn24.pl
Autor Paulina Musianek - 13 Sierpnia 2019

Kaczyński: mam strasznie dużą głowę, mimo że sam jestem mały

Kaczyński na niedzielnym pikniku w Zbuczynie otrzymał też "hełm lidera", co sprawiło, ze pozwolił sobie na żart w kierunku własnej osoby. Mówił również o "ideologii" LGBT, rolnikach i programie na kolejne cztery lata.

Kaczyński przemawia w “hełmie lidera” założonym tył na przód

Kaczyński będąc na spotkaniu z wyborcami w Zbuczynie otrzymał też "hełm lidera". Wykorzystał tę sytuację, aby zażartować: Mam strasznie dużą głowę, mimo że sam jestem mały. Większemu komizmu tej chwili dodaje fakt, że prezes PiS hełm założył tył na przód. Podczas pikniku pod hasłem "Dobry czas dla Polski" mówił o planach partii, które ma zamiar wdrożyć po ewentualnej wygranie nadchodzących wyborów.

Starsze osoby mogą się mocno zdziwić. Biedronka wprowadza zupełnie nowy sposób płatnościStarsze osoby mogą się mocno zdziwić. Biedronka wprowadza zupełnie nowy sposób płatnościCzytaj dalej

Prezes PiS o marszach równości. Gdyby to ode mnie zależało, no to byłoby jasne

W rozmowie z mieszkańcami Jarosław Kaczyński został zapytany, co zamierza zrobić z tymi z tak zwanymi marszami równości. W odpowiedzi zgromadzeni usłyszeli:

Gdyby to ode mnie zależało, no to byłoby jasne. Mój brat świętej pamięci, warszawiak [Lech Kaczyński - przyp. red.], gdy był prezydentem Warszawy, to zakazał. Natomiast, no tu jest sprawa przepisów Unii Europejskiej. No uchylą nam takie zakazy. Sądy zresztą też uchylą, bo sądy są całkowicie pod wpływem tej ideologii. To trzeba inaczej, spokojnie ograniczyć to. W ten sposób, żeby to nie niszczyło polskiej kultury, nie niszczyło polskiego Kościoła. I o to będziemy walczyć - mówił Kaczyński.

Oprócz krytyki środowisk LGBT prezes poruszył również sprawę rolników, mówiąc, że ich rolników jest bardzo istotna i wymaga szczególnej uwagi ze strony władz. Podkreślił również, że Polska to wspólnota i wszyscy muszą mieć w niej równe szanse, prawa i możliwości.

Zapowiedział też, że 7 września zostanie zaprezentowany program partii na kolejne cztery lata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę
  2. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągnięcie
  3. 300 plus na wyprawkę do szkoły. Do kiedy składać wnioski?
  4. Wakacje nad Bałtykiem drogie jak na Tureckiej Riwierze

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News