jurek owsiak
wikimedia, zrorro2212
Autor Komunikaty prasowe - 11 Stycznia 2020

Fundacji WOŚP nie przeszkadza zakaz handlu. Ominęli problem i zaczęli kwestować już w sobotę

Jurek Owsiak obszedł zakaz handlu w niedziele i jego wolontariusze zaczęli kwestować już dzisiaj w wielu marketach. Finał orkiestry WOŚP odbędzie się jutro, a fundacja zdążyła jak do tej pory zebrać aż przeszło 10 mln zł.

Jurek Owsiak ominął zakaz handlu

Jurek Owsiak ominął zakaz handlu w niedzielę i w wielu marketach jego wolontariusze zaczęli kwestować już dzisiaj. Jak się okazuje, można ich spotkać w licznych centrach handlowych zbierających pieniądze na rzecz WOŚP. Wszystko przez to, że zakupy to doskonała okazja, by konsumenci przy okazji wrzucili kilka złotych do puszki.

Ponad 1,2 mln Polaków musi wymienić swoje dowody. Inaczej narażą się na wysokie karyPonad 1,2 mln Polaków musi wymienić swoje dowody. Inaczej narażą się na wysokie karyCzytaj dalej

Finał WOŚP już w niedzielę

28. finał WOŚP będzie miał miejsce już jutro, czyli w niedzielę 12 stycznia. Wolontariusze wyruszą w miasta ze specjalnymi puszkami i będą zbierali datki. Zbiórka jak co roku będzie miała swój finał wysłaniem światełka do nieba, co odbędzie się jutro o 20:00. Cel zbiórki WOŚP w tym roku to przekazanie pieniędzy na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Finał potrwa do końca jutrzejszego dnia, a specjalne aukcje jeszcze dużo dłużej. “Podczas 27. finału, czyli rok temu, zebrano blisko 176 mln zł, co jest absolutnie rekordową kwotą. Mimo że 28. finał jeszcze się nie rozpoczął, na koncie fundacji WOŚP jest już ponad 10 mln zł” - informuje “WP”. Czy uda się pobić zeszłoroczny rekord przyjdzie dowiedzieć się w marcu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Już za dwa tygodnie na kierowców spadnie nowy obowiązek. Jeśli się nie zastosują zapłacą wysoką karę
  5. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  6. W ostatniej chwili zmieniono zasady, emeryci nie mieli o nich pojęcia. Chodzi o dodatkowe 500 złotych do emerytury

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News