Jezus doczekał się swojej gry. Teraz każdy będzie mógł się wcielić w rolę Boga
By HistoryIsResearch - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=47972100
Autor Stanisław Węgrowski - 9 Grudnia 2019

Symulator Jezusa powstaje w Polsce. Już niedługo będziesz mógł sam robić cuda

Jezus doczeka się swojej gry. Firma PlayWay pracuje nad produkcją “I Am Jesus Christ”. Gracze będą mogli się wcielić w tytułowego Jezusa. Firma ma już za sobą grę opowiadającą o piekle, która okazała się rozczarowaniem. Teraz spróbuje zaskoczyć opowieścią o Bogu.

Jezus będzie miał swoją grę

Jezus to ikona nie tylko chrześcijańskiej religii, ale także popkultury. Jego wizerunek był już wykorzystywany na wszelkie sposoby w różnych dziedzinach sztuki. Teraz Jezus doczeka się swojej gry komputerowej. Firma PlayWay zapowiedziała wydanie gry “I Am Jesus Christ”. Bankier podaje, że za produkcję gry odpowiedzialne będzie niewielkie polskie studio SimulaM. Gra w realistyczny i wierny sposób oddawać historie inspirowane Nowym Testamentem. Gracze będą mogli poczuć, jak to jest być Bogiem. Gra ma przedstawiać życie Jezusa od narodzin aż do zmartwychwstania.

Gigantyczne podwyżki dla wszystkich Polaków już za 22 dni. Gigantyczne podwyżki dla wszystkich Polaków już za 22 dni. "Niektórzy tego nie wytrzymają"Czytaj dalej

Świetne wyniki

A kurs firmy PlayWay cały czas idzie w górę i w ostatnio bił kolejne rekordy. Bankier podaje, że ostatnie skokowe wzrosty są spowodowane świetnymi wynikami za trzeci kwartał 2019 roku. Przychody ze sprzedaży o 23 procent znacznie przerosły oczekiwania analityków, z kolei zysk netto był lepszy w porównaniu do prognoz aż o 122 procent.

Producent opublikował już pierwszy trailer gry. Można na nim zobaczyć, że w produkcji będzie można dokonywać cudów jak Jezus oraz podjąć walkę z diabłem, by ratować świat. Pomimo, że gra już wzbudza wiele emocji, to wydaje się być raczej próbą oddania historii opisanych w Nowym Testamencie, aniżeli prowokacją i i naruszaniem uczuć religijnych.

Co ciekawe, w ubiegłym roku producent wydał grę “Agony”, w której gracz mógł wcielić się w postać próbującą wydostać się z piekła. Gra była adresowana do dorosłych graczy ze względu na brutalność i mnóstwo drastycznych scen. Bankier podaje, że choć wydawało się, że może być hitem, to ostatecznie okazała się dużym rozczarowaniem.

Premiera gry ”I Am Jesus Christ” jest planowana na 2020 rok.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powód
  2. Rozwiodła się z mężem, który bił ją i dzieci. 10 lat później dostaje list i zamiera
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła
  5. Najpierw 500 plus, a teraz rząd wprowadza 500 minus. Wielu Polaków straci swoje pieniądze
  6. Tysiące emerytów straci swoje mieszkania. Wszystkiemu winna jest emerytura

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News