rząd
Flickr/Sejm RP
Autor Komunikaty prasowe - 27 Grudnia 2019

Ustawa w sprawie myśliwych została omyłkowo poparta. Wszystko przez nieobecność sekretarki Barbary

Jarosław Kaczyński zagłosował za ustawą, która ma na celu ułatwienie walki z afrykańskim pomorem świń (ASF). Jest to o tyle zaskakujące, że jest on wielkim miłośnikiem zwierząt.

Jarosław Kaczyński zagłosował za kontrowersyjną ustawą

Jarosław Kaczyński zagłosował za ustawą, która ma na celu ułatwienie walki z afrykańskim pomorem świń (ASF). Jak ustaliła Reczpospolita, jeden z "wysoko postawionych sympatyków PiS o poglądach prozwierzęcych" ostrzega prezesa PiS przed głosowaniami ws. ustaw, które promują myśliwych. I tym razem nie zapomniał wysłać ostrzeżenia do biura Jarosława Kaczyńskiego, jednak wydrukowany e-mail nie dotarł do rąk lidera partii rządzącej, jak to ma zwykle miejsce. Wszystko z powodu nieobecności w pracy jego zaufanej sekretarki Barbary Skrzypek.

Masz któreś z takich świątecznych staroci? Możesz zarobić na sprzedaży tysiące złotych (LISTA)Masz któreś z takich świątecznych staroci? Możesz zarobić na sprzedaży tysiące złotych (LISTA)Czytaj dalej

Prezes PiS przestał śledzić wszystkie prace sejmu

Jarosław Kaczyński od czasu wyjścia ze szpitala ponoć zaprzestał pilnego śledzenia prac Sejmu. “W projekcie ustawy, który ostatecznie poparł Kaczyński, znalazł się zapis o możliwości karania za utrudnianie polowań. Dopuszczającej się tego osobie ma grozić nawet rok pozbawienia wolności” - podaje portal Money.pl.

W 2017 r. Jarosław Kaczyński również zagłosował “za”

“Rzeczpospolita” zaznaczyła, że podobna ustawa została uchwalona przez Zjednoczoną Prawicę w 2017 r. Wówczas Jarosław Kaczyński także oddał głos “za”. Jednak kilka miesięcy później lider partii rządzącej podjął działania, które doprowadziły do znowelizowania prawa łowieckiego, z którego zostały wykreślone m.in. kary za utrudnianie polowań, a także możliwość zabierania dzieci na polowania.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Paweł Królikowski zdradził, na co choruje? Fani przypominają jeden z jego ostatnich wywiadów
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Już za dwa tygodnie na kierowców spadnie nowy obowiązek. Jeśli się nie zastosują zapłacą wysoką karę
  5. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  6. GIS bije na alarm! Konkretne jajka mogą być skażone, pod żadnym pozorem ich nie jedz i nie używaj do wypieków

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News