Internet bez opłat w nowych pakietach od 4 sieci komórkowych
Pixabay/StockSnap
Autor Maria Glinka - 11 Kwietnia 2020

Aż 4 największych operatorów oferuje bezpłatny Internet. Można zyskać nawet 15 GB

Internet zwiększony, ale bez dodatkowych opłat? W ramach akcji #zostanwdomu operatorzy oferują pakiety 5 GB, 10 GB i 15 GB.

Internet na Wielkanoc

Internet w zwiększonym pakiecie znalazł się ofercie największych sieci komórkowych: T-Mobile, Play, Orange i Plusa. Operatorzy oferują rożne pakiety bez dodatkowych opłat.

W ten sposób sieci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i przyłączają się do akcji #zostanwdomu.

Brak jednego elementu przy domu może cię kosztować 10 tys. złotych. Przepisy nabrały nowego wymiaruBrak jednego elementu przy domu może cię kosztować 10 tys. złotych. Przepisy nabrały nowego wymiaruCzytaj dalej

Darmowy pakiet w T-Mobile

T-Mobile proponuje pakiet 15 GB bezpłatnego Internetu na Wielkanoc, z którego użytkownicy mogą skorzystać od piątku (10 kwietnia) do poniedziałku (13 kwietnia). Aby uzyskać dostęp do darmowej usługi należy użyć aplikacji mobilnej. Operator zastrzega, że realizacja operacji może potrwać do 72 godzin.

Pakiet w T-Mobile jest ważny przez 7 dni dla użytkowników na kartę oraz MIX. Klienci w abonamencie mają dostęp do 15 GB do dnia wystawienia najbliższej faktury – podaje bankier.pl.

Świąteczna usługa w Play

Mniejszy pakiet proponuje Play – 10 GB. Z usługi mogą skorzystać wszyscy tuż po doładowaniu konta. Darmowy Internet można uruchomić w aplikacji Play24 wybierając zakładkę „Dla Ciebie”, a następnie „Pakiety”.

Oferta bezpłatnego Internetu jest ważna przez 14 dni dla klientów w abonamencie. Natomiast osoby korzystające z opcji MIX mają 30 dni na zużycie pakietu.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
2. Rzecznik polskiej policji opublikował niepokojące nagranie. Powinniśmy się bać?

Różne opcje w Orange

Aby korzystać z bezpłatnego Internetu w Orange należy doładować konto przez stronę doładowania.orange.pl lub przy pomocy aplikacji Mój Orange. Promocja jest skierowana do wszystkich klientów sieci.

Jednak czas na wykorzystanie darmowych 5 GB jest zależny od kwoty doładowania:

  • 5 zł – 2 dni od chwili przyznania pakietu,
  • 10 zł – 5 dni od chwili przyznania pakietu,
  • od 25 zł – 14 dni od chwili przyznania pakietu.
W tym roku nie ma szans na zagraniczne wakacje? Prezes niemieckiej Izby Lekarskiej nie pozostawia złudzeńW tym roku nie ma szans na zagraniczne wakacje? Prezes niemieckiej Izby Lekarskiej nie pozostawia złudzeńCzytaj dalej

Darmowy Internet w Plusie

Z kolei Plus oferuje bezpłatnie 10 GB Internetu z okazji Wielkanocy. Jednorazowy pakiet jest ważny przez cały okres rozliczeniowy dla klientów w abonamencie. Usługę można aktywować na stronie www.plus.pl, wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści „10 GB” pod numer 80123 lub dzwoniąc (tel. 601 102 602).

Użytkownicy na kartę lub MIX mają 30 dni na wykorzystanie pakietu. Paczkę 10 GB można uruchomić logując się do Mobilnego Plus Online, przez www.plus.pl lub wpisując kod: *136*11*010#.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tłumy ludzi i morze kwiatów na ulicach. Wzruszające wspomnienia z 10 kwietnia 2010
  2. Jest prosty sposób na ograniczenie ryzyka zarażenia bliskich w Wielkanoc. Wiele osób o nim zapomina
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Pierwszy region na świecie, który pokonał koronawirusa. Media: nie ma już ani jednego przypadku

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News