intermarche
Pxfuel
Autor Komunikaty prasowe - 17 Grudnia 2019

Popularna sieć zamyka sklepy i wyprzedaje towar za bezcen. Obniżki nawet o kilkadziesiąt procent

Intermarche decyduje się na zamknięcie kolejnych sklepów, a co za tym idzie przeceny będą sięgać nawet kilkudziesięciu procent. Będzie to miało miejsce w Warszawie i Białej Podlaskiej.

Intermarche likwiduje kolejne sklepy

Intermarche decyduje się na zamknięcie kolejnych sklepów w Polsce - w Warszawie i Białej Podlaskiej. Likwidacji ma ulec warszawska placówka na Ursynowie, istniejąca na rynku zaledwie dwa lata. Warto wybrać się tam teraz na zakupy, gdyż wyprzedaże sięgają nawet 30 proc. cen. Na podobne przeceny można liczyć w Białej Podlaskiej.

Rząd uregulował zasady dotyczące trzynastek. Ważne informacje dla emerytówRząd uregulował zasady dotyczące trzynastek. Ważne informacje dla emerytówCzytaj dalej

Sieć Intermarche jest obecna w Polsce od 1997 roku

Intermarche to sieć, która istnieje w Polsce od 1997 roku, na ten moment ma w kraju 230 placówek. Coraz więcej sklepów idzie jednak do likwidacji, w zeszłym roku było to 22 obiektów, natomiast w tym roku, jak na razie dziesięć.

“Sieć w swoim komunikacie zapewniała jednak, że planuje otwarcia kolejnych supermarketów Bricomarché i Intermarché, składów budowlanych Bricomarché oraz stacji paliw przy Intermarché. Informowała też o wzroście sprzedaży” - podaje Next.gazeta.pl.

Nie tylko sklepy Intermarche znikają

Ilość zamkniętych sklepów Intermarche jest zastanawiająca, jednak nie wynosi aż tyle, co w przypadku Tesco. W pewnym momencie brytyjska sieć miała w Polsce 450 placówek, z których została obecnie niecała setka. W przypadku Tesco, w związku z likwidacją obiektów miały miejsce ogromne wyprzedaże, ciekawe, czy w przypadku Intermarche również będzie to miało miejsce na taką skalę.

500 plus nie zdało egzaminu. Polacy nie będą już dostawać pieniędzy do rąk500 plus nie zdało egzaminu. Polacy nie będą już dostawać pieniędzy do rąkCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Obliczono, który hit świąteczny zarabia najwięcej. Wyprzedził nawet "Last Christmas"
  2. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  3. Już za dwa tygodnie na kierowców spadnie nowy obowiązek. Jeśli się nie zastosują zapłacą wysoką karę
  4. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  5. To jest kosmos, powariowali! Szynka i śledzie w Biedronce po złotówce, gęś za 2 złote, niebywałe

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News