fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. 05.01.2019. n/z Kurier dorecza przesylke.
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Autor Stanisław Węgrowski - 17 Marca 2020

Swoją przesyłkę otrzymasz zupełnie za darmo. Odważny krok firmy w czasach pandemii

InPost będzie dostarczał paczki bezpłatnie w ciągu najbliższych dwóch weekendów. Pomimo, że nowa usługa weekendowa miała wystartować dopiero za dwa miesiące, to w związku z pandemią firma uruchomiła usługę już teraz.

InPost uruchomił nową usługę

W związku z pandemią InPost przyspieszył start nowej usługi “Paczka w Weekend”. Pierwotnie usługa miała zadebiutować w maju. Ale ogromny popyt na zakupy online i dostawy kurierskie spowodował, że usługa jest już dostępna od 12 marca.

- Zdajemy sobie sprawę, że w okresie faktycznej kwarantanny, w który powoli wchodzimy, usługi logistyczne będą jednym z ważniejszych kanałów zaopatrywania konsumentów w najpotrzebniejsze artykuły - powiedział Wojciech Kądziołka, rzecznik prasowy InPost.

Kolejny ogromny wzrost liczby zarażonych, Polska przekroczyła ważną barierę. Najnowsze informacje ministerstwaKolejny ogromny wzrost liczby zarażonych, Polska przekroczyła ważną barierę. Najnowsze informacje ministerstwaCzytaj dalej

InPost dostarczy przesyłkę za darmo

W ciągu najbliższych dwóch weekendów przesyłki będą dostarczane przez InPost bez dodatkowych opłat. Aby paczka mogła być doręczona do Paczkomatu w sobotę, trzeba ją nadać do piątku do godz. 13:00. Wtedy będzie można ją odebrać z Paczkomatu w sobotę lub niedzielę do godz. 18:00. Natomiast przesyłka, która zostanie nadana w sobotę do godz. 13:00, to Paczkomatu trafi w niedzielę do godz. 18:00.

DZISIAJ GRZEJE:
1. PGE stanowczo zabiera głos w sprawie dostępności prądu w domach i ostrzega klientów
2. SE: poseł PiS zrobił imprezę na 200 osób mimo wprowadzonych zakazów. Jeden z gości później widział się z prezydentem

Do 29 marca za nową usługę InPost nie będzie pobierał dodatkowych opłat. Natomiast dostawa w kolejne weekendy będzie wynosić 4,99 zł. Oprócz tego należy doliczyć jeszcze normalną cenę przesyłki.

InPost dostarczy teraz paczkę w weekend

- Naszą nową usługą obejmujemy wszystkie 6000 maszyn w Polsce, nie tylko te zlokalizowane w największych miastach - dbamy o to, aby każdy nasz klient, niezależnie od tego gdzie mieszka, miał dostęp do wyjątkowej wygody odbioru i nadania paczki w Paczkomacie. Praca magazynów i sortowni została tak przygotowana, żeby na bieżąco dostarczać paczki na terenie całego kraju” - wskazuje rzecznik prasowy InPost.

Produkty, za które przepłacasz i nawet o tym nie wiesz. Nie daj nabić się w butelkę i zacznij oszczędzanieProdukty, za które przepłacasz i nawet o tym nie wiesz. Nie daj nabić się w butelkę i zacznij oszczędzanieCzytaj dalej

Zwiększone zapotrzebowanie na usługi kurierskie to konsekwencja ograniczeń związanych z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego i ograniczeniem handlu, tak jak w galeriach handlowych, gdzie czynne są jedynie sklepy spożywcze i apteki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwie osoby zerwały kwarantannę. Prokuratura wszczęła śledztwo, grozi im osiem lat więzienia
  2. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. ZUS zdradził sekret jak dostawać emeryturę o 15 proc. większą. Ma to być wyjątkowo proste
  5. Możesz zapłacić 270 zł albo nałożą na ciebie karę. Kontrole trwają w całym kraju
  6. Połączenia wewnątrz Polski zawieszone. Samoloty nie polecą, premier podjął decyzję
Nie pozwól, żeby inflacja zabrała twoje oszczędności. Oto TOP 10 najlepszych kont oszczędnościowychNie pozwól, żeby inflacja zabrała twoje oszczędności. Oto TOP 10 najlepszych kont oszczędnościowychCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News