InPost
wikimedia, Artur Andrzej
Autor Komunikaty prasowe - 8 Listopada 2019

Nie będzie już kolejek pod paczkomatami. InPost wprowadza nowy sposób odbierania paczek

InPost staje się coraz bardziej popularną formą dostarczania przesyłek w Polsce. Niebawem będzie można odebrać paczkę z paczkomatu nawet nie dotykając ekranu urządzenia, jak nieoficjalnie dowiedział się portal Wiadomoscihandlowe.pl. Jest to efekt nowo wprowadzanej strategii firmy “Go mobile”.

InPost i “Go mobile”

InPost staje się coraz bardziej popularną formą dostarczania przesyłek w Polsce, co sprawia, że firma nie osiada na laurach i wciąż się rozwija, korzystając z nowych technologii. Najnowszą koncepcją marki jest wprowadzana właśnie strategia "Go mobile", dzięki której możliwe będzie odebranie przesyłek bez dotykania ekranu urządzenia.

Wystarczy do tego jedynie aplikacja mobilna, która ma obecnie około 2 mln użytkowników. Do otworzenia skrytki paczkomatu potrzebne będzie tylko wydanie polecenia za pośrednictwem smartfona. Dzięki tej zmianie zostanie rozwiązany problem, jakim były kolejki pod paczkomatami do odebrania przesyłek.

Sąd zadecydował wbrew ZUS. Tysiące kobiet może wnioskować o wyższą emeryturęSąd zadecydował wbrew ZUS. Tysiące kobiet może wnioskować o wyższą emeryturęCzytaj dalej

Szczyt zakupowy związany ze świętami

InPost wprowadza nową opcję tuż przed zbliżającym się szaleństwem zakupowym, mającym związek z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia. Większy ruch przed świętami umożliwi przetestowanie, jak na nową formę odbierania przesyłek reagują klienci. Wprowadzenie powyższego elementu strategii “Go mobile” jest jedynie pierwszą częścią zmian, jakie mają nadejść.

“Docelowo możliwe będzie także nadawanie paczek bez używania pulpitu. W nieodległej perspektywie czasowej wszystkie operacje związane z nadawaniem i odbiorem paczek w paczkomatach będzie można realizować za pomocą aplikacji” - twierdzi informator portalu Wiadomoscihandlowe.pl.

Prezydent zdradził plany wobec Trzynastki. Dobre wieści dla seniorówPrezydent zdradził plany wobec Trzynastki. Dobre wieści dla seniorówCzytaj dalej

Popularyzacja aplikacji mobilnej

InPost poprzez wdrożenie strategii “Go mobile” ma na celu, aby aplikacja mobilna stała się bardziej popularna wśród wszystkich klientów, zarówno tych mniejszych, jak i biznesowych. Firma chce umożliwić wykonywanie jak największej ilości operacji poprzez kanał mobile, dzięki czemu udałoby się uprościć wiele procedur i zminimalizować koszty, jakie generuje obsługa zamówień. “Rozwiązanie wdrażane przez InPost to pierwszy krok w kierunku budowy nowego sposobu kontaktu firmy z drugą firmą, a także firmy z klientem indywidualnym” - uważa informator serwisu Wiadomoscihandlowe.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biały lew i biała tygrysica zostali rodzicami. Ich dzieci są niezwykłe
  2. Fiat 126p był dumą FSM. Teraz doczeka się swojego następcy, pracują nad nim polscy projektanci
  3. Waloryzacja ma wypchać portfele emerytów. Najbiedniejsi dostaną po 13 tys. zł
  4. Setki osób dostanie 252,38 zł zamiast 500 plus. Ludzie przeoczyli haczyk
  5. Tylko wyniesiesz śmieci. Zapłacisz nawet 5 tys. złotych grzywny
  6. Wspaniała wiadomość dla seniorów, mogą dostać nawet o 250 zł więcej. Muszą spełniać tylko jeden warunek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News