ING z ważnym komunikatem dla klientów
BiznesInfo
Autor Radosław Święcki - 30 Listopada 2020

ING wydał pilny komunikat. Spodziewaj się dużych ograniczeń

Pilny komunikat ING Banku Śląskiego. Klienci banku dzisiejszej nocy mogą mieć problemy w dostępie do niektórych funkcji obsługowych kart płatniczych jak np. zastrzeganie online. Wszystko przez przeprowadzane przez bank prace serwisowe.

ING z ważnym komunikatem

O utrudnieniach w bankach zwykle informujemy w okolicach weekendu, tymczasem część placówek decyduje się na prace modernizacyjne w tygodniu. To przypadek ING Banku Śląskiego, który wydał specjalny komunikat dla klientów o pracach serwisowych kart płatniczych. Na szczęście odbędą się one w godzinach, w których nieliczni klienci z ich korzystają.

- W nocy z 30 listopada na 1 grudnia od 1:00 do 3:00 planujemy prace serwisowe kart płatniczych – poinformował w komunikacie prasowym ING Bank Śląski.

Obława w 13 landach. Niemiecka policja poszukuje polskich przestępców, skala przekrętów porażaObława w 13 landach. Niemiecka policja poszukuje polskich przestępców, skala przekrętów porażaCzytaj dalej

Klienci ING Banku Śląskiego muszą więc liczyć się w tym czasie z różnymi utrudnieniami o których bank informuje we wspomnianym komunikacie.

- W trakcie prac możesz mieć problem w dostępie do niektórych funkcji obsługowych kart, np. zastrzegania online - zarówno w Moim ING jak i w ING Business oraz w naszych aplikacjach mobilnych – czytamy w komunikacie ING Banku Śląskiego.

We wspomnianych godzinach klienci banku ING nie będą mogli również: aktywować kart, zmieniać limitów transakcyjnych, ubezpieczać i nadawać kodu PIN, zamówić kart płatniczych, przypisać do telefonu kart w aplikacji Moje ING Mobile, dodać kart z poziomu portfeli zewnętrznych (Apple Pay, Garmin Pay i Google Pay), a takze wykonać operacji na rachunku karty kredytowych.

Robiłeś u nich zakupy? Padli ofiarą cyberataku, natychmiast zmień hasłoRobiłeś u nich zakupy? Padli ofiarą cyberataku, natychmiast zmień hasłoCzytaj dalej

Klienci ING Banku Śląskiego w godzinach w których odbywały się będą prace serwisowe nie będą mogli również złożyć wniosku o pożyczkę, konto osobiste, firmowe i oszczędnościowe. Bank zwraca uwagę, że poprawnie będą w tym czasie działały płatności BLIKIEM.

Teksty wybrane specjalnie dla Ciebie:

W komunikacie ING Bank Śląski prosi o kontakt klientów, którzy będą chcieli zastrzec kartę. Ponadto bank podkreśla, że w trakcie prac modernizacyjnych klienci będą mogli płacić kartą zarówno w sieci jak i w tradycyjnych sklepach.

- Jeśli płacisz kartą kredytową, zmianę na saldzie i historii karty zobaczysz dopiero po zakończeniu prac – informuje ING Bank Śląski.

Inwestycja ING

Tymczasem jak niedawno informowaliśmy ING Bank Śląski wraz z Twisto Payments inwestują w rozwój spółki Twisto Polska. Inwestycja w wysokości 17 mln zł ma być w całości przeznaczona na rozwój internetowych płatności.

- ING Bank Śląski i imoje to nasi kluczowi partnerzy na polskim rynku. Wspólnie postawiliśmy pierwsze kroki w Polsce i odnieśliśmy sukces wchodząc do wielu sklepów, takich jak Szkła.com., 5.10.15 czy Diverse – podkreśla cytowany w komunikacie Michal Smida, założyciel i CEO Twisto.

Wyszły na jaw plany rządu ws. masowych szczepień. Za pół roku ma być zaszczepiona już połowa PolakówWyszły na jaw plany rządu ws. masowych szczepień. Za pół roku ma być zaszczepiona już połowa PolakówCzytaj dalej

- Intensywnie pracujemy nad tym, by tę listę poszerzyć. Jednocześnie badamy możliwość współpracy z innymi PSP (payment service providers), by zająć pozycję lidera na szybko rosnącym rynku internetowych płatności odroczonych – dodał.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Gigantyczne kolejki przed Primarkiem. W sieci pojawiło się wideo
  3. Motocyklista dostał mandat z fotoradaru. Wpadł przez kierowcę osobówki
  4. Od dzisiaj zmiany w prawie. Maseczki już nie zdejmiesz
  5. Belgia. Polski kierowca spłonął w kabinie swojego TIR-a
  6. Rząd dobija dodatkowym podatkiem. Nie wywiną się od zapłaty
  7. Gorące zdjęcie Lewandowskiej. Tysiące Polaków w szoku (FOTO)
  8. Kuroń zdradził sekret sałatki jarzynowej. Mała zmiana, wielki efekt.
Emerytura znacznie wcześniej i tylko jeden warunek. Pomysł forsuje sam prezydentEmerytura znacznie wcześniej i tylko jeden warunek. Pomysł forsuje sam prezydentCzytaj dalej

KONIECZNIE OBEJRZYJ:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News