ING Bank Śląski ostrzega klientów przed kolejnymi utrudnieniami
BiznesInfo
Autor Radosław Święcki - 13 Listopada 2020

Pilny komunikat od ING. Potężne ograniczenia uderzą w wielu klientów

Nachodzący weekend będzie kolejnym, w którym klienci ING Banku Śląskiego muszą uzbroić się w cierpliwość i szykować na utrudnienia w dostępie do części usług w związku z pracami serwisowymi. Podobny problem czeka w najbliższych godzinach również klientów innych banków.

Prace serwisowe w ING

ING Bank Śląski wydał komunikat, w którym informuje o pracach serwisowych mających usprawnić bankowość internetową Moje ING. Będą one przeprowadzane w nocy z soboty na niedzielę między północą a 5.30 rano. W tym czasie klienci banku muszą liczyć się z licznymi utrudnieniami.

Nie będzie tak jak obiecywali. Na wyczekiwane zwroty zaliczek Polacy poczekają znacznie dłużejNie będzie tak jak obiecywali. Na wyczekiwane zwroty zaliczek Polacy poczekają znacznie dłużejCzytaj dalej

Między północą a 1.00 w nocy mogą nie działać transakcje kartą w terminalach płatniczych, internecie, płatności 3DSecure, a także w bankomatach i wpłatomatach. Nieco dłużej, bo od północy do 5.30 klienci ING mogą mieć ograniczony dostęp do niektórych funkcji kart w Moim ING oraz w ING Business, tj. m.in. aktywacja karty, zmiana PIN, zmiana limitów transakcyjnych, ubezpieczenie do karty, zastrzeżenie karty, zamówienie karty, przypisanie do telefonu karty MasterCard w aplikacji Moje ING mobile, dodawanie karty do portfeli w zewnętrznych aplikacjach (Apple Pay, Garmin Pay i Google Pay) czy wykonywanie operacji na rachunku karty kredytowej.

- Możesz mieć również problem z aktywacją karty i zmianą PIN-u za pośrednictwem bankomatów. W tym czasie nie złożysz też wniosku kredytowego i nie założysz konta – informuje ING Bank Śląski.

Kaufland dokonuje ważnej zmiany w swoich sklepach. Klienci będą mocno zaskoczeniKaufland dokonuje ważnej zmiany w swoich sklepach. Klienci będą mocno zaskoczeniCzytaj dalej

ING ostrzega przed kolejnymi utrudnieniami

Na tym jednak nie koniec utrudnień, bowiem jak podaje ING Bank Śląski w odrębnym komunikacie, w nocy z soboty na niedzielę w godzinach od 1.00 do 2.00 nie będą działać bankomaty zarówno banku, jak i sieci Planet Cash, w związku z czym klienci nie będą mogli wpłacić i wypłacić pieniędzy kartą. W tym wypadku również przerwa jest efektem prac serwisowych. Bank zachęca, by osoby, które we wspomnianych wyżej godzinach będą musiały wpłacić bądź wypłacić pieniądze, do użycia BLIKA.

Podobne prace serwisowe przeprowadzane były tydzień temu. Wówczas klienci mieli kłopoty z wypłatą gotówki z bankomatów ING i Planet Cash w nocy z soboty na niedzielę w godzinach 23.30 – 6.00.

DZISIAJ GRZEJE:

1. Dokładnie 5 grudnia wejdzie w życie długo wyczekiwany projekt. Kierowcy mają powody do radości
2. Uwaga! TVN: Ciała wśród pacjentów jedzących posiłki. "Lekarze przychodzili raz na kilka dni"
3. Szykują się duże zmiany w tarczy. Potężny cios dla pracowników w całej w Polsce

Nie tylko ING. Utrudnienia także w innych bankach

W nadchodzący weekend problemy czekają również klientów innych banków, które zaplanowały w tym okresie prace serwisowe. Już dziś od godziny 22.00 do jutra do 6.00 rano z utrudnieniami muszą liczyć się klienci Ida Banku. W tym czasie, jak informuje Bankier.pl nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej Idea Cloud oraz aplikacji mobilnej banku.

Nieco krócej potrwają rozpoczynające się również dziś prace serwisowe w Banku BPS. Między godziną 23.00 a godziną 2.00 dnia następnego klienci nie będą mogli zalogować się i korzystać z systemu bankowości elektronicznej banku.

Donald Trump nie potrafi odpuścić. Zamierza jeszcze raz ubiegać się o urząd prezydenta USADonald Trump nie potrafi odpuścić. Zamierza jeszcze raz ubiegać się o urząd prezydenta USACzytaj dalej

Z kolei w nocy z soboty na niedzielę, między 23.00 a 6.00 zostanie wyłączona bankowość elektroniczna w Santander Consumer Banku i zalogowanie się na swoje konto w tym czasie nie będzie możliwe. Nieco krócej, bo pięć godzin (miedzy 1.00 a 6.00) mają trwać trudności przy realizacji płatności kartami kredowymi przy płatnościach internetowych.

Również w nocy z soboty na niedzielę, między północą a 2.40 prace serwisowe zaplanowano w Banku Millennium. W tym czasie, jak informuje Bankier.pl nie będą dostępne Millenet i aplikacja mobilna, płatności BLIK, płatności kartami w internecie (debetowe, kredytowe i korporacyjne), a także infolinia TeleMillennium.

Polacy masowo wymeldowują się z kraju. Wygrywa strach przed obowiązkiem zapłacenia fortunyPolacy masowo wymeldowują się z kraju. Wygrywa strach przed obowiązkiem zapłacenia fortunyCzytaj dalej

Z utrudnieniami w nadchodzący weekend muszą liczyć się również klienci Nest Banku, a także Volkswagen Banku. Z kolei na początek przyszłego tygodnia przerwy technicznej mogą spodziewać się klienci Banku Pekao i Toyota Banku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podano termin rozpoczęcia procesu podziału Mazowsza. Ujawniono dokładne plany dot. niektórych miast
  2. Ministerstwo zdrowia przekazało ważną wiadomość dla wszystkich Polaków. Nie wolno o niej zapominać
  3. Polacy masowo wymeldowują się z kraju. Wygrywa strach przed obowiązkiem zapłacenia fortuny
  4. Już za 3 dni w Lidlu kupisz pół wyposażenia domu supertanio. Artykuły bez których ani rusz
  5. Kaufland dokonuje ważnej zmiany w swoich sklepach. Klienci będą mocno zaskoczeni
  6. Tragiczna wiadomość z samego rana. Polacy w żałobie, nie żyje Henryk Lipiński. "Odszedł wspaniały człowiek"
  7. Jesienią pijasz tylko warzywne soki? Ogromny błąd, stokroć lepszy jest sok jabłkowy, posiada zdumiewające zalety
Jeśli chcesz wysłać prezent na święta, lepiej się spiesz. Poczta Polska podała dwie ważne datyJeśli chcesz wysłać prezent na święta, lepiej się spiesz. Poczta Polska podała dwie ważne datyCzytaj dalej

KONIECZNIE OBEJRZYJ:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News