ING
Pixabay/mohamed_hassan
Autor Paulina Musianek - 6 Września 2019

ING, PKO BP i 5 innych banków w ten weekend przysporzy nam sporo kłopotów

ING Bank Śląski i inne banki na najbliższy przysporzą swoim klientom sporo kłopotów. Brak dostępu do bankomatów czy bankowości internetowej i mobilnej, a także problemy z płatnościami w internecie.

ING Bank Śląski, PKO BP i inne banki z weekendowymi utrudnieniami

ING Bank Śląski, PKO BP, Credit Agricole, Idea Bank, Lion's Bank, Bank Pocztowy, Nest Bank - klienci tych banków powinni przygotować się w weekend na utrudnienia. Poziom utrudnień zależy od banku - od braku dostępu do bankowości internetowej i mobilnej, poprzez problemy z płatnościami w internecie aż do braku dostępu do bankomatów.

 • PKO BP

W sobotę, od godziny 1.00 do 11.00 wystąpią utrudnienia w realizacji przelewów natychmiastowych (Express Elixir) i międzybankowych przelewów na telefon BLIK. Ponadto, w sobotę, w godzinach 0.01-16.00, wystąpią utrudnienia w realizacji przelewów zagranicznych.

 • ING Bank Śląski


W nocy z soboty na niedzielę, w godzinach od 0.00 do 5.30, klienci banku ING mogą mieć problemy z działaniem: bankomatów i wpłatomatów, Mojego ING, aplikacji mobilnej Moje ING mobile, ING Business i jego wersji mobilnej, płatności BLIK, przelewów ekspresowych oraz płatności internetowych (Płać z ING). Ponadto, w sobotę, od godziny 14.00, nie będą mieli możliwości natychmiastowego rozliczania wymiany walut w internetowym kantorze i wykonywania operacji księgowych w trybie online. ING zaleca swoim klientom wybranie gotówki, wymianę walut wcześniej oraz wykonanie ważnych przelewów do godz. 14 w sobotę. Podobne utrudnienia w tym banku wystąpią również w następny weekend.

Sprzedaż alkoholu rośnie. Sprzedaż alkoholu rośnie. "Nie bójmy się mówić, że to efekt 500 plus"Czytaj dalej
 • Credit Agricole

W piątek od godziny 23.00 do godziny 6.00 w sobotę niedostępne będą: serwisy CA24 (internetowy, mobilny, telefoniczny, tekstowy), automatyczny serwis telefoniczny IVR oraz płatności internetowe Przelew Online, BLIK.

"W czasie przerwy nie będzie można zalogować się na swoje konto w e-banku i aplikacji mobilnej jak również zapłacić za zakupy przelewem online w sklepie internetowym. Nie będzie możliwe również otrzymywanie powiadomień SMS o wykonanej transakcji kartą czy odpowiedzi na wysłane zapytanie o saldo" - czytamy w komunikacie banku. Nie powinno być problemu z płatnością kartą w sklepach i wypłatą gotówki z bankomatów.

 • Idea Bank


Idea Bank również w ten weekend będzie miał przerwę techniczną. Nastąpi ona w piątek od godziny 22.00 do godziny 6.00 w sobotę. Niemożliwe będzie wtedy dostanie się do bankowości internetowej Idea Cloud, aplikacji mobilnej oraz wystąpią przerwy w dostępie do infolinii banku.

 • Lion's Bank


W tym banku w nocy z piątku na sobotę nastąpi wyłączenie dostępu do bankowości internetowej. Przerwa potrwa od 22:00 do godziny 6:00.

 • Bank Pocztowy


W niedzielę od godziny 7:00 do 13:00 klienci Banku Pocztowego nie będą mieli możliwości dokonywania płatności kartami w sklepach internetowych, które jednocześnie wymagają autoryzacji dodatkowym hasłem 3D Secure.

 • Nest Bank


W sobotę (07.08) od godziny 4:00 do 10:00 w banku nie będą dostępne formularze wniosków i dyspozycji, np.: wnioski kredytowe, wnioski o otwarcie rachunki, dyspozycje zmian stałych, formularz reklamacji i wnioski o świadczenia 500 plus oraz Dobry Start.

Prezeska ZUS o sposobie na uzyskanie wyższej emeryturyPrezeska ZUS o sposobie na uzyskanie wyższej emeryturyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady
 2. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę
 3. Wracali z wakacji na Maderze. Polaków spryskano środkiem do odrobaczania
 4. Jacek Rozenek przyznał, że przeżył śmierć kliniczną. Opowiedział, co zobaczył po drugiej stronie

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News